2733
2734

نه عزیزم انقدر استرسی نباش اون فسقلی جاش محکمه فقط سعی کن سرفت قطع شه اگه مداومه اذیت نشی واسه چی سرفه؟ سرما خوردی؟؟؟

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه خیلی حساس نشو عزیزم ان شا الله هیچی نیس خدا بچه تو حفظ کنه همیشه ... اخه اگه قرار بود با عطسه و سرفه دور از جون بچه چیزی بشه الان اینقدر جمعیت کره زمین زیاد نبود

♥️⁩الَّلهُمَّ صلِّ عَلی مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّد و عجِّل فَرَجَهُم♥️⁩
نه عزیزم انقدر استرسی نباش اون فسقلی جاش محکمه فقط سعی کن سرفت قطع شه اگه مداومه اذیت نشی واسه چی سر ...

نمیدونم اما حساسیت فصلی دارم متاسفانه اولا ابریزش عطسه بود الانم سرفه گرفتم امروز با ابریزش 

ای جان 😅نه عزیزم اون جاش محکمه نگرانش نباش یاد خودم افتادم انگار همین دیروز بود منم پنج هفتم بود الان دیگه یه ماه مونده خدایا شکرت 😍😘

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
2738
ای جان 😅نه عزیزم اون جاش محکمه نگرانش نباش یاد خودم افتادم انگار همین دیروز بود منم پنج هفتم بود ال ...

توروخدا برام دعا کن منم زود چشمم بهم بزنم ببینم ۱ ماه دیگه مونده و نی نیم سالمه اخه پنج شنبه ساکم دیده نشد

نمیدونم اما حساسیت فصلی دارم متاسفانه اولا ابریزش عطسه بود الانم سرفه گرفتم امروز با ابریزش 

اینبار رفتی دکترت حتما بهش بگو منم حساسیت فصلی داشتم سالهای پیش ولی امسال شکر خدا نمیدونم به خاطر مکمل هاییه که میخورم یا چیه قطع شده گوش شیطون کر لامصب اصلا آدمو داغون میکنه 

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
اینبار رفتی دکترت حتما بهش بگو منم حساسیت فصلی داشتم سالهای پیش ولی امسال شکر خدا نمیدونم به خاطر مک ...

خوشبحالت عزیزم لوراتادین میخورم شبی یکی اما انگاراثر نداره من تا سالای قبل تا امپولش نمیزدم خوب نمیشدم

توروخدا برام دعا کن منم زود چشمم بهم بزنم ببینم ۱ ماه دیگه مونده و نی نیم سالمه اخه پنج شنبه ساکم دی ...

ایشالله اینبار که رفتی نی نی رو میبینی عزیزم نگران نباش من هفته شش رفتم فقط ساک بود نی نی دیده نمیشد یه هماتومم بود خداروشکر رفع شد نترس عزیزم گر نگهدار من ان است که مرا در بغل سنگ نگه میدارد خدابزرگه عزیزم 

لعنت به این آلرژی فصلی

متخصص داخلی مراجعه کن عزیزم تا رفع شه وگرنه این سرفه ها واقعا اذیتت میکنه داروی گیاهی اصلا استفاده نکن

-مامان                                                          -تُ  روی زَمین  خُدای مَنی
خوشبحالت عزیزم لوراتادین میخورم شبی یکی اما انگاراثر نداره من تا سالای قبل تا امپولش نمیزدم خوب نمیش ...

فعلا برات زوده مکمل بدن ولی سعی کن چیزای مقوی بخوری تا بدنتو یکم مقاوم کنی تورو خدا از آدمای مریض دوری کن و کنارشون نباش من خریت کردم به خاطر همین موضوع برای دومین بار ابله مرغون گرفتم و هفته پیشم یه سرماخوردگی خیلی بدی گرفتم که هنوزم عوارضشو دارم میکشم یه نصیحت خواهرانه تورو خدا دوری کن از هر آدم مریضی سعی کن روزا زیاد بیرون نری هوا گرمه تو خونه ام تحرک داشته باش 

2706