2737
2734
عنوان

کیا موهاشونو دکلره کردن

1000 بازدید | 20 پست

شما چند وقت یکبار رنگ موهاتونو تمدید میکنین خسته نشدین از رنگ روشن؟

من که دارم دیوونه میشم دلم رنگ تیره میخواد

اللهم صل الله محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یعنی هیچ راهی نیست رنگش ثابت بمونه خسته شدم بعد چند روز رنگ موهام برمیگرده به دکلره

شامپو مخصوص بزن 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

من دوماهه دکلره کردم و ارایشگاه برام رنگ شکلاتی دودی گذاشت.بعد خودم یه ماه پیش یه رنگ صدفی پلاتینه خریدم گذاشتم روش.قبلش رنگ موهام بادمجونی بود،تجربشو که داشتم به نظرم رنگ روشن خیلی چهره ادمو بازتر نشون میده و قشنگتره

شامپو مخصوص بزن 

شانپو فاقد سولفات مخصوص موهای رنگ شده و ماسک تثبیت کننده رنگ مو میزارم ولی بازم بعد هر بار حموم رفتن رنگش عوض میشه و بعد چند روز بر میگرده به رنگ دکلره

اللهم صل الله محمد و ال محمد

من همیشه نصفه جلوی موهامو بلیچ میکنم،یخی،گوش تا گوش،چون پشت مو در اثر بستن مو و شستشو آسیب میبینه دکلره نمیکنم،و سه ماه یه بارم با رنگ روشن ریشه میگیرم،خسته نمیشم از روشن چون بینهایت بهم میاد

2706