2726
عنوان

دونه های بدن

95 بازدید | 12 پست

خانما بدن شوهرم پر از دونه های ریز ریز شده 

قرمز رنگ هستن و خیلی زیاد 

لاغر هست خیلی هم راه میره زمستون و تابستون این دونه ها هستن 

واسه چیه؟؟؟؟خطرناکه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول از نظر حساسیت غذایی 

حساسیت فصلی بررسی کنید 

آزمایش خون بده ...خیالتون راحت شه 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2728
اره بعضی وقتا میره

میره باز میاد 

کجای بدنش هست روی قسمت مچ دست تا ارنج 

قفسه سینه 

ساق پا 

اگه این مناطق هست 

لطفا آزمایش خون رو بدید ...و چک کنید .. 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
میره باز میاد  کجای بدنش هست روی قسمت مچ دست تا ارنج  قفسه سینه  ساق پا  اگه ...

مثلا از چی میتونه باشه 

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍
مثلا از چی میتونه باشه 

کمبود پلاکت خون ...

ولی ممکنه حساسیت دارویی فصلی غذایی ...باشه 

بدون آزمایش دادن و دکتر رفتن هیچی معلوم نمیکنه