2726
عنوان

مسافرت با بی پولی و اصرار شوهر زبون نفهم

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
دیگه بزار به عهده خودش مرداخیلی وقتا الکی هم دم از بی پولی میزنن حتما یه پولی پس انداز داره که میخوا ...

اخه ادم ملتم میبینه چقد خرج میکنن  اونوقت ما تو سفرم باید همون  املت  رو بخوریم

اخه ادم ملتم میبینه چقد خرج میکنن  اونوقت ما تو سفرم باید همون  املت  رو بخوریم

چه اشکالی داره من سفررفتم شام و نهار رستوران و هتل و فلان و دم دستگاه ولی بدلم ننشسته بجاش سفررفتم بعضی جاها توچادر خوابیدم مامانم خودش غذادرست کرده واقعا لذت بردم و دلم ازون سفرا میخواد قدر لحظرو بدون شوهرت هوس کرده دلش یکم وامیشه بیاد بیشترازقبل کارمیکنه

اشکال نداره...تو که با فامیل یا اشنا که نمیخوای بری برو خوش بگذرون بابا لباس چیه آخه..اصلا اگه واقع ...

اخه خواهرم  سایزش به من نمیخوره ولی   بدبختی  دوستشم  هست دیگه  کل مسیر  باید عقب  ماشین  هم صحبت اون باشم

حق داری ناراحت باشی   چون با جمع هم هستین ممکنه خرج زیاد شه اگه بخاین دنگی حساب کنین و اونا پیشنهادهای کذایی بدن و شما تو رودروایسی مجبورین قبول کنین اگه فکر میکنی ممکنه تا اخر ماه کم بیارین و کسی نیس ازش قرض بگیرین نری بهتره

ما پدر شوهرم شمال خونه داره وقتی تنها میریم خرجمون کمتره تا با خواهرشوهرم اینا  با اینکه پول جا نمیدیم

خانومی همون که خانمها گفتن انجام بده یکی دوتا مانتو قرض کن .باز خوبه به فکره که ببرت مسافرت .من خداشاهده عقده ای شدم ازبس اطرافیانمو دیدم رفتن سفر و تفریح من تو حسرت یه پارک موندم و همش تو خونم

ما اینجوری میریم مشکلم الان لباس و پول  اخه  ادم  تو سفر  بیرونه گشنش میشه باید ...

عزیزم واسه تو راه اگه با ماشین خودتون میرید میوه و فلاسک چای بردار،بین راه ابجوش بگیر چای درست کن با بیسکوییت سلامت کلی میچسبه،اونجا هم ک قراره برید خونه دوستتون،

شلوار بیرونی بلاخره الان یدونه داری مطمئنا از قبل هم داری یکی از قبلی ها رو بردار،شوهرتو خورد نکن

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
اخه ادم ملتم میبینه چقد خرج میکنن  اونوقت ما تو سفرم باید همون  املت  رو بخوریم

عزیزم من شوهرم مهندسه خودم کارمندم اما تو سفر واسه شب اول لوبیا پلو برده بودم بقیشم تن ماهی و املت خوردیم

خدایا بچمو حفظ کن...خودت نگه دارش باش...
دوستامون   وضع مالی  خاصی  ندارن  ولی لبلس میدونم  خوب دارن

خب پس برو اگه فقط دغدغه ات لباس هست

نهایت بهشون بگو ما همیشه سبک سفر میکنیم 

گفتی یه شلوار دم دستی داری نهایت دم اب نرو که خیس نشه و احتمالا یه شلوار برا مهمونی داری دیگه یا یه شلوار از کت و شلواری چیزی اونم ببر اگه یه درصد اتفاقی افتاد اونو بپوش

2706