2737
2734
عنوان

خانواده دو روی شوهرم

254 بازدید | 22 پست

خانواده شوهرم جلو خودم باهام خیلی خوبن پشت سرم دروغ می گن و بدگویی میکنن ازم. زیاد ارتباطی باهاشون ندارم ولی همین نیمه ارتباط هم دیگه حالمو به هم میزنه آدم هم انقدر دو رو و بی چشم و رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا واسه تو خوبه من تنهایی بودنی باهام یه جوری رفتار میکنن با همسرم بودنی یه جور دیگه به قول تو حال منم بهم میخوره همسرمم میدونه ها کاملا 

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓

بابا بی خیال خانواده ی شوهر خودت میگی...خونواده ی خودت نیستن که.والا خونواده ی خودمون هم خیلی موقع ها خواهر به خواهر یا برادر به خواهر یا برادر حسادت میکنه خودنواده ی همسر که جای خود.خواهر شوهر.مادر شوهر برادرشوهر.پدر شوهر.هر چقدر هم خوب باشی آخر سر عروس خودنواده ای نه دختر خونواده

بعد یه ماه همو دیدیم تو این یه ماه خواهرشوهرم نه زنگ زده نه پیام داده من دوبار زنگ زدم یه بارم پیام دادم مونده مونده روزی که همسرم اومده پیشم زنگ زده به اون گفته بده به  

داشتم میگفتم دیشب بعد یه ماه همو دیدیم اصلا باهام گرم نگرفت و باهام حرف نزد به همسرم میگه اتفاقی افتاده خواهرت ازم ناراحت شده و باهام حرف نمیزنه میگه نه به خدا تو بیخیال اونا اصلا برات مهم نباشه توام باهاش حرف نزن 

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
2738
نظر شوهرت چیه؟ قبول داره؟

بلاخره مادرشه اون یکی خواهرشه میشه حرفشون رو قبول نکنه؟ البته من از زیر زبونش حرف کشیدم فهمیدم چرا چند روزه تلخ و عبوسه فهمیدم اینا تو گوشش دری وری خوندن. اون وقت من ساده با اینا خوبم

ما خونه بالای پدرشوهرم میشینیم و با خواهرشوهرمم دوسه تا خونه فاصله داریم اون روز بعد یه ماه اومدم خونمون خونه مامانم اینا بودم از اونجاام رفتیم مسافرت اومدیم با اینکه خبر داشتن داریم میایم هیشکی نیومد به استقبالمون جالبه بعدا که اومدن ما رفتیم پایین جاری بزرگم پایین بود مادرشوهرم برگشت به اون گفت شام میمونین اونم گفت نه گفت منم حوصله شام ندارم یه چیز حاضری میزارم همسرم به من نگا کرد من به همسرم یعنی کسی مارو ادم فرض نکرد اومدم به همسرم میگم میگه نرو پایین چرا برا خودت ارزش قائل نیستی منم از اونروز دیگه نمیرم برمم دو دیقه مبیشینم میام 

بعد یه ماه همو دیدیم تو این یه ماه خواهرشوهرم نه زنگ زده نه پیام داده من دوبار زنگ زدم یه بارم پیام ...

آی گل گفتی. عقد که بودم تو این مدت حتی سه بارم زنگ نزدن حالمو بپرسن

دیگه حالم داره ازشون بهم میخوره من خیلی زود رنجم واسه تک تک اینایی که گفتم نشستم گریه کردم ولی دیگه سعی میکنم برام مهم نباشه و رفت و امدمو کم میکنم کم حرف میزنم گرم نمیگیرم دیشب خیلی ناراحت شدم باهام حرف نزدن به همسرم گفتم من خیلی ناراحت میشم مگه اینجا به جز مامانتو خواهرت کیو دارم گفت بیخیال منو داری برات مهم نباشه به جهنم که حرف نمیزنن 

دیگه حالم داره ازشون بهم میخوره من خیلی زود رنجم واسه تک تک اینایی که گفتم نشستم گریه کردم ولی دیگه ...

analهمین که شوهرت پشتت هست عالیه آدم یه شوهر فهمیده داشته باشه غم نداره خیلیا همینشم ندارن و شوهره از خر نفهمتره

2706