2410
2553
عنوان

رشته تحصیلی تون چیه؟آیا موفق بودین؟شاغلین

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 87 پست
عهه همسر من مکانیک جامدات خیلی موفق تو کارش

❤❤

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم از  زندگی در اونجا بگین و تورم و درآمدش چطوره زبان رو چطور تقویت کردین خیلی دوس دارم اون ...

عزیزم من ده ساله ایران نیستم، از بچگی کلاس زبان میرفتم و اینجا دکتری گرفتم.

اگه کار خوب پیدا کنی میشه خوب زندگی کرد. هزینه ها بالاست اما با درآمد همخوانی داره. تورم هم که زیر یک درصد.

ماما دقیقا چیکار میکنه؟

من پایگاه بهداشتی مشغولم به عنوان مراقب ماما

و کارم انجام مراقبت های بهداشتی و واکسیناسیون نوزاد و کودک و نوجوان و جوان و میانسال و سالمند (یک بلوک متشکل از ۲۵۰۰ نفر جمعیت تحت پوشش من هستن ک تمام پرونده الکترونیک شون دست منه و باید مراقبت بشن) و از همه مهم تر مراقبت های مادران باردار هستش

زایشگاه هم ک باشی ک معاینه و ادمیت مادر باردار و مراقبت لیبر و انجام زایمان و ادمیت نوزاد و مراقبت‌های پس از زایمان مادر و نوزاد

2720
عزیزم من ده ساله ایران نیستم، از بچگی کلاس زبان میرفتم و اینجا دکتری گرفتم. اگه کار خوب پیدا کنی می ...

ممنونم عزیزم

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
من پایگاه بهداشتی مشغولم به عنوان مراقب ماما و کارم انجام مراقبت های بهداشتی و واکسیناسیون نوزاد و ...

من شنیدم ماما اجازه زایمان بطور مستقل رو نداره.درسته؟

زندگی فقط یه شوخی بچگانه بود...
2714
خواهش میکنم.

خواهرمنم ملبورنه عزیزم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
خواهش میکنم.

کاش ایرانم اینجوری بود حقوق یک تومن بیگاری میکشن تازه کارم نیس

تورم که با درآمد همخونی نداره همه چی 4برابر شده

ولی حقوق قانون کار از یک و سیصد به یک و پونصد؟؟

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
2706