2737
2734
عنوان

رشته تحصیلی تون چیه؟آیا موفق بودین؟شاغلین

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 87 پست
مامایی  راضی نیستم  بسیار پر مسئولیت  با حقوق بسیار پایین

همین که شاغلی جای شکرش باقی

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ایران نیستید؟  بخشید  اگه ایران حسابداری بخونیم کدوم کشور کار پیدا میشه؟

من استرالیا هستم. موقعیت کاری زیاده البته گرفتن کار خیلی سخته. اما استرالیا، آمریکا و کانادا بهتر از بقیه کشورها هستن.

تو بخش دولتی هستی؟ماهینه چقدره مگه؟ منم توی انتخاب رشته پرستاری و مامایی زدم

استخدام شرکتی هستم 

دریافتی یک و دویست 

اگر استخدام پیمانی یا رسمی باشی زایشگاه های بیمارستانهای تأمین اجتماعی دریافتی بالا ست

2731
اگه خارج از ایران بودی بهترین رشته همین حسابداریه. من بیولوژیست هستم اما الان تو دنیا بهترین موقعیت ...

چه کشوری؟ ارگان دولتی؟

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی
من استرالیا هستم. موقعیت کاری زیاده البته گرفتن کار خیلی سخته. اما استرالیا، آمریکا و کانادا بهتر از ...

ممنون برای مهندسیا چطور؟   چطوری میشه اقدام کرد    ؟ارشد بخونیم یا با لیسانس؟ چطوری میشه اونجا ادامه تحصیل داد   ببخشید   خیلی سوال پرسیدم   مهندسی مکانیک شهید بهشتی

2738

فوق لیسانس ادبیات و خانه دار و مامان بچم.خدایی تو دوران مجردیم خیلی زحمت کشیدم و مدارس غیر انتفاعی با کمترین حقوق تلاش میکردم تا شاید روزنه ای باشه واسه فردا ولی بعد ازوج همسرم منعم کرد از بیگاری و دستمزد کم کار کردن برای جیب پر کردن دیگران.با اینحال الان راضی هستم خدا رو شکر وضع مالی همسرم خوبه.

من استرالیا هستم. موقعیت کاری زیاده البته گرفتن کار خیلی سخته. اما استرالیا، آمریکا و کانادا بهتر از ...

یکم از  زندگی در اونجا بگین و

تورم و درآمدش چطوره

زبان رو چطور تقویت کردین

خیلی دوس دارم اونجارو

ممنون برای مهندسیا چطور؟   چطوری میشه اقدام کرد    ؟ارشد بخونیم یا با لیسانس؟ چط ...

عزیزم باید برای پی آر اقدام کنی. باید با وکیل مهاجرت صحبت کنی ببینی امتیازت میرسه یا نه. سرچ کنی زیادن دفترهای مهاجرت می تونی تلفنی باهاشون مشورت کنی.

استخدام شرکتی هستم  دریافتی یک و دویست  اگر استخدام پیمانی یا رسمی باشی زایشگاه های بیما ...

ولی هر جایی ک شاغل باشی چ پایگاه ها و مراکز بهداشتی چ زایشگاه ، مسئولیت شغلی بالایی داری!! حداقل جایی مشغول شو ک حقوقش دندونگیر باشه

چه زمینه مشغولی

تو یک شرکت مسئول یک بخش هستم عزیزم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706