2726
عنوان

تازه عروسا و خانما بیاید

549 بازدید | 60 پست

سلام من عقد کرده ام میشه یکم راجع به هزینه های عروسی بگید تو تهران البته . یه تالار ساده با سیصد تا مهمون و یک نوع غذا چقدر در میاد برامون؟ از تجربیاتتون بگید ممنون 

متاهل و متعهد خدایا چشم بد به دور باشه ازمون   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تهرانو نميدونم ، من قم بهترين تالارو گرفتم با بهترين غذا با ٦٠٠ نفر مهمون برامون ٧٠ مليون افتاد شما يك نوع غذا بخوايي خيلي كمتر درمياد ، مهمونات هم زياد نيستن ، شايد  نهايتش ٣٠ مليون ، 

من تهرانو نميدونم ، من قم بهترين تالارو گرفتم با بهترين غذا با ٦٠٠ نفر مهمون برامون ٧٠ مليون افتاد ش ...

كلاااا دارم ميگم نه فقط خرج تالار ، همه خرجا با هم شايدم كمتر ، اخه تهران گرونتر از قمه 

كلاااا دارم ميگم نه فقط خرج تالار ، همه خرجا با هم شايدم كمتر ، اخه تهران گرونتر از قمه 

۶۰۰ تا مهمون تو تهران بالای ۱۰۰ تومن میشه 

😐😐😐😐😐 یه صفر کم نزاشتی

حداقل هشت تومن اونم تازه اگه شیرینی قیمت پایینتر و شربت ندین و میوه دو سه مدل باشه و رعایت بشه میشه هشت تومن

خدایا ب دلم نگاه کن، منو ب همون چیزی ک منتظرشم برسون🙏🙏🙏
داری میگی ی تالار ساده و یک نوع غذا😐 میخای تالارای میلیاردی معرفی کنم بهت با هلی شاتو اتیش بازی اخ ...

تالار ساده اشم ۳۰تومن کمتر نمیشه 

خداکنه بشه با ۳۰ تومن

یکی از نزدیکام خرداد عروسی بود

شامشون سی تومن شد با همین خصوصیات که شما گفتبن تقریبا 

البته بجز هزینه لباس و ارایش و...

شما کدوم سمت تهرانی

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
2706