2733
2734
شوهر من تک بچه ست خانواده ی منم اهل رفت و آمد نیستن خیلی تنهام. تنهایی خیلی سخته. کاش منم جاری داشتم ...

منم تنهام ولی ارامش دارم.با هیچکدومم رفت و امد ندارم...چون ازشون خوشم نمیاد...پس لذتشو ببر

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قیافه بگیر کم محلش کن ، اصلا هم باهاش صحبت نکن نشون بده کم اهمیت برات ، اینطوری از صدتا جواب که بهش ...

من نامزدم همش دو روز تو هفته میرم خونه مادر شوهر این همش اونجا پلاسه ..با اینکه هزار جور بلا اورده سر خانواده شوهر باز طرفشو دارن😤😬😬😬

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
شوهر من تک بچه ست خانواده ی منم اهل رفت و آمد نیستن خیلی تنهام. تنهایی خیلی سخته. کاش منم جاری داشتم ...

خوشبحالت جاری نداری

2731
تو هم یه داستان سرهم کن بگو بهش!! بگو جاری یکی از همسایه هامون مث خر به جاری دیگه همش تیکه مینداخت ...

کلا میگم تو دورهمی ها بگی بخندی هممون جور بشیم هم این انگل جمعیو خراب میکنه ...کلا اخلاقم تین خصلت زنانه رو نداره

من اصلا ب جاری هام محل نمیذارم...چ برسه اونا بخوان ب من تیکه بندازن

کارت عالیه به شرطی که مث شوهر ابله من نباشه هواسش به این باشه که زنداداشاش چی میگن چیکار میکنن!! همشم از من احترام به اونا بخواد در حاایکه اونا همش بی احترامی میکنن ..

همشم دعوا و اوقات تلخی بخاطر زنداداشاش ..

هیچ جوربم ادم نمیشه این مثلا مرد 

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
2738
کارت عالیه به شرطی که مث شوهر ابله من نباشه هواسش به این باشه که زنداداشاش چی میگن چیکار میکنن!! همش ...

اره منم 

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
کارت عالیه به شرطی که مث شوهر ابله من نباشه هواسش به این باشه که زنداداشاش چی میگن چیکار میکنن!! همش ...

خیلیا شون اینجورن ....من‌از وقتی ازدواج‌کردم اونقد سر این و‌اون بحث کردیم پیر شدم

من نامزدم همش دو روز تو هفته میرم خونه مادر شوهر این همش اونجا پلاسه ..با اینکه هزار جور بلا اورده س ...

بنظرم تو شخصیتت رو حفظ کن اون از حسادتش تیکه میاد بهت، فقط قیافه بگیر تو جمع هم طوری برخورد کن انگار اونو اصلا نمیبینی

اگر باهاش دهن به دهن بشی بیشتر لذت میبره که تونسته اعصبانیت کنه

چقدر اهمیت میده ب زن داداشاش...

حالا من شوهرم خودش از جاری هام بدش میاد چون خیلی پرحرفن و الکی حرف درآرن...ک البته معظل خواهرشوهر و مادرشوهر داشتم ک مثل جاری هام و حتی بدترن ک ب حول قوه الهی 3 ساله خودمو خلاص کردم از شرشون...اینا برا شوهرم مهم بودن ک مجبورشد بیاد طرف من...چندساله خونم نیومدن و منو هم ک دعوت میکنن یکی در میون میرم

خداروشکر بعد ۴سقط مکرر صاحب دوتا گل پسر شدم،قسمت همه خانمای اقدامی
2706