2703
2553
عنوان

از شوهرم شرمندم

| مشاهده متن کامل بحث + 1430 بازدید | 34 پست
چرا؟مشکلتون چی بوده

تنبلی بوده درمانم شدم ولی بازم باردار نشدم 😔

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس من چی بگم دستی دستی بچه سالمو ناقص کردم  اونم دست خودم بود که از دستم افتاد

اونم اتفاق بوده مادر دلسوز تر از همه نصبت به بچست خودت که نخواستی این طور بشه قسمتش این بود ‌انشالله خوب شه .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2720

ببین اگه خودت رو کم بگیری شوهرت خودش رو بالا میگیره زن میگیره.....

شاید تو طایفه شوهرت این مشکل بوده...

پسر جاری منم از سه روزه گی تشنج بدون تب کردن الان ده ماهشه گردن نگرفته...خدا شفاش ده

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
تنبلی بوده درمانم شدم ولی بازم باردار نشدم 😔

یه طب سنتی دارم توگوشیم یعنی امکان نداره جواب نده هرکی میره جواب میگیره خرجشم زیادنیس بیاتابرات بفرسم توپی وی 

باهم مهربان باشیم شایدفردانباشیم....😍😍😍
یعنی تشنج کرد بدون علائم

اره...بدون هیچ علائمی ...

حتی دکتر های عمومی گفته بودن تیک عصبی داره...

از سه روزگی تا شش روزگی دکتر نبردنش...

بعدش که بردن دکتر گفته بود تشنجه

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
2714
یه طب سنتی دارم توگوشیم یعنی امکان نداره جواب نده هرکی میره جواب میگیره خرجشم زیادنیس بیاتابرات بفرس ...

درخواست دادم 

علتش معلوم نشده؟

مشکلش مال واکسن هاست...

چند تا واکسن رو باهم قاطی پاطی کردن زدن به بچه...

البته هیچ وقت علوم پزشکی اینو گردن نمیگیره...

برید درمورد واکسنهای جدیدی که از هند میاد بخونید 

2706