2737
2734
عنوان

کیا از ختم چهل روزه یس حاجت گرفتن

542 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من یه حاجت مهم دارم که خیلی ذهنم درگیر کرده شنیدم ختم چهل روزه یس خیلی حاجت میده منم انجام دادم الان دو روزه تموم شده اما من هنوز حاجت نگرفتم شمایی که انجام دادید آیا حین خواندن یس حاجت گرفتید یا یه مدت بعد ؟ چه کنم ؟ خیلی ناراحتم

عزیزم هروی تویه چله حاجت میگی ه حالا بعضی چله ها مجربه ناامید نشو خدا شاسد خواسته نونت پخته تر بشه ان شالله بهترشو میگیری معجزه میخای چله زیارت عاشورا حق شناس بگیر نزدیک محرم هم هست 

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزای دلم

خانمها کسی چله زیارت عاشورا رو نمیخواد من ب نیابت از حاجت یاامواتش بخونم هزینشم ۱۰۰میگیرم 

چله رحمن.یس.توسل.حشر.مزمل.حدیث کسا هم قبول میکنم 

محرم نزدیکه انشالله خودسیدالشهدا برگه حاجتتونو امضا کنه

انشالله بحق شش ماهه علی اصغرهم خدادامن تک تک خانماروسبزکنه ونعمت مادری و ازشون دریغ نکنه امین

انشالله بحق امام زمان خدا نیت دلتونو براورده کنه 

ممنون میشم کمکم کنین

کاربر امیدم فقط خداس هستم که چله انجام میداد
2738

بزار از روز عاشورا شروع کن تاا روز اربعین ک چهل روز میشه  چله زیارت عاشورا به روش حق شناس بگیر انشاالله به حاجتت میرسی

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)