2703
2553
عنوان

لعنت به دلواپسی های مادری من😢

532 بازدید | 34 پست

پسر چهارسالم امروز گفت مامان گیره پرده قورت دادم تمام شب بیدار بووم خدا شاهده تو این چهار سال حتی یه هفته بدون نگرانی و اتفاق نگذشته 24 سالمه همه موهام داره سفید میسه اخه حالا چکار کنم ممکنه پنج روز پیش بدون سروصدا حتی یه سرفه یا عوق گیره پرده قورت بده هیچ علائمی نداشته باشه؟

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

احتمالا دفع شده..ببرش دکتر دیگه شاید خطرناک باشه خدای نکرده

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
احتمالا دفع شده..ببرش دکتر دیگه شاید خطرناک باشه خدای نکرده

تاره دیشب گفته منتظرم صبح شه ببرمش دکتر.عکسبرداری همون عکسبرداری مال شکستگی رو انجام میدن؟جنس پلاستیکیم نشون میده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

فک نکنم چیز مهمی باشه فقط دفعش سخته😐😐😐

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

اخه نباید یه سرفه کنه موقع قورت دادن جسم به اون بزرگی؟جلو چشمم بود این چه مصیبتیه اخه😢 تازه دستش شکسته بود خوب شده هربار یه بلایی سر خودش میاره اونایی که دوسه تا بچه دارن چه کار میکنن پس

تاره دیشب گفته منتظرم صبح شه ببرمش دکتر.عکسبرداری همون عکسبرداری مال شکستگی رو انجام میدن؟جنس پلاستی ...

نمیدونم والا اول بپرس ازشون بعد سرخود نبر جایی دکتر خودش معرفی میکنه کجا ببری

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2714
مطمئنى راست ميگه؟ 

نه تازگیا چیزای تخیلی زیاد تعریف میکنه برام ولی الان داره ناله میکنه البته شام یه عالمه پیتزا خورده نمیدونم بخاطر اونه یا گیره پرده

فک نکنم چیز مهمی باشه فقط دفعش سخته😐😐😐

اخه گیره یه چیز تیز داره اون حتما به جایی گیر میکنه وای خدایا این دیگه چی بود سرم اومد باز مثلا دکمه بود اتقدر نمیترسیدم یبار بچه تر بود راه نمیرفت صبح بی صدا بیدارشده بود سینه خیز رفته بود از تو سفره هفت سین مامانم یه سکه کوچولو خورده بود دفعش کرد  سرفه کرد بیدار شدیم فهمیدیم اما الان هیچ علائمی نداشته و نداره

ولی خدا چقدر شیطونه ماشالله 

تا حدی ک نفهمیده این گیره رو نباید خورد همسن پسره منه 

خدا حفظش کنه ایشالله چیزی نیستو 

فردا اول وقت ببرش دکتر

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
اخه نباید یه سرفه کنه موقع قورت دادن جسم به اون بزرگی؟جلو چشمم بود این چه مصیبتیه اخه😢 تازه دستش شک ...

اخه عزیزم بچه ها شیطونن مخصوصا پسرا ببرش یه عکسی ازش بگیر انشالله ک چیزی نیست 

اخه گیره یه چیز تیز داره اون حتما به جایی گیر میکنه وای خدایا این دیگه چی بود سرم اومد باز مثلا دکمه ...

عزیزم از کدوم گیره ها میگی؟

پلاستیکی کوچولو ها؟

زیاد خودخوری نکن انشالله چیزی نیس

ببرش دکتر خیالت جمع میشه

ببین عزیزم بهش اموزش بده با تشویق و با... که این کارا براش خطرناکه 

اخه ماشالله ۴ سالش شده باید کم کم یاد بگیره

ولی خدا چقدر شیطونه ماشالله  تا حدی ک نفهمیده این گیره رو نباید خورد همسن پسره منه  خدا ...

اخه چهار روز این راز رو نگه داشت و نگفت بعد اومده میگه مامان دعوام نکنی اون روز که گیره ریختی زمین یکیش که بی ادب بود رفت تو شکمم😢

2706