2726
عنوان

سنتی یا مدرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 455 بازدید | 53 پست
دو هر دو هست اما ازدواج سنتی یعنی دو نفر ندیده نشناخته برن سر زندگی دیگه مال دنیای امروز نیست، کلا ...

ن منظورم از سنتی اینه کی نفر معرف دختر و پسر باشه برای ازدواج و بعد تصمیم با خودشون باشه

مدرن سنتی مال عهد زالزالک میرزا بود

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن منظورم از سنتی اینه کی نفر معرف دختر و پسر باشه برای ازدواج و بعد تصمیم با خودشون باشه

خب این که سنتی حساب نمیاد، هر جوری میتونن دختر پسر اشنا بشن، فرقی نداره، مهم اینه که روندی که بایدو طی کنن قبل ازدواج، خلاصه هر دو نفری یه جا یه جور باهم اشنا میشن دیگه

خب این که سنتی حساب نمیاد، هر جوری میتونن دختر پسر اشنا بشن، فرقی نداره، مهم اینه که روندی که بایدو ...

منظورم از مدرن ازدواج با دوس پسره 

فرقش تو اینه ک توش عشق قبل ازدواج وجود داره

2728

من ازدواجم سنتی بود خداروشکر خیلی راضی هستم

عزیزم مهم این که برای ازدواج اول خودت رو خوب بشناسی وبعد معیارهایی رو داشته باشی و همسرت رو طبق معیارهات و با بررسی و سبک سنگین کردن انتخاب کنی 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

نمیشه گفت که کدوم بهتره 

هر کدوم مزایا و معایب داره 

یعنی این خود طرفین هستن که تعیین میکنن اون ازدواج پایدار و عاشقانه س یا نه. نه صرفا نوع آشنایی 

ممکنه دو نفر چندین سال با هم دوست باشن ولی یه اخلاق خاصی رو بروز ندن. مثلا یکی رو میشناسم بعد از 7 سال دوستی خانواده شون آوردن موقتا عقدشون کردن، ولی بعدا کاشف به عمل اومد دختر بیش‌از حد بد دله. همش حساسیت نشون میداد که الان مثلا کجایی و باهات کیا هستن؟ چرا هستن؟ و.... 

فقط شناخت کامل میتونه کمک کنه چه ازدواجی بهتر باشه 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
منظورم از مدرن ازدواج با دوس پسره  فرقش تو اینه ک توش عشق قبل ازدواج وجود داره

خب منم همینو میگم دیگه

خلاصه ادم ها یه جور باهم دوست میشن دیگه، حالا یا تو دانشگاه یا کسی معرفی میکنه یا هر چی، مهم اینه که اول دوست شن و اشنا شن، و علاقه به‌وجود بیاد بعد ازدواج کنن

درکل کسی که سنتی ازدواج کنه احتمال اینکه سنتی عمل کنه بیشتره و پایداری زندگی سنتی درکل بیشتر از مدرنه

دور واطراف من فقط ازدواجای سنتی دوام آوردن بقیه پاشیدن متاسفانه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
خب این که سنتی حساب نمیاد، هر جوری میتونن دختر پسر اشنا بشن، فرقی نداره، مهم اینه که روندی که بایدو ...

اینجوری چون پای خانواده ها وسط هست فوری میان خواستگاری . 

فوقش دو الی سه ماه هم واسه آشنایی ‌ . بعدش سریع عقد میکنند .

ولی غیر سنتی قبل از خواستگاری ب شناخت هم رسیدند . 

حالا مشکلاتی ک بعد ازدواج بوجود میاد اون دیگه بستگی به دو طرف داره ‌ . 

دوستی قبل ازدواج میتونه تا حدودی به شناخت طرف مقابل کمک کنه

البته اگه هر دو طرف خودشون باشن و هدفشون ازدواج باشه و واسه هم نقش بازی نکنن

که البته باز هم تا با کسی زیر یک سقف نری نمیتونی صد درصد بشناسیش

من با همسرم دوست بودم

ازدواج با دوستی فرق داره، خوش گذرونی‌ها کمتر میشه، مشکلات زندگی، دغدغه فکری، قسط، اجاره خونه، اینا همه باعث میشه یکم از ذهن آدم مشغول بشه اما به این معنی نیست که عشق طرف کم شده

در هر صورت باز هم به ذات آدم برمیگرده و تو هر دو مورد باید به زندگی پایبند باشه

2706