2733
2734
عنوان

بیاین ببینین ساسه

230 بازدید | 17 پست

دوشبه که تنم دوته های قرمز زده

همشون نزدیک بهم نیستن اما اکثرشون اینطورین

به نظرتون ممکنه از ساس باشه؟ اگه اره باید چیکار کنم؟😢

حال من خوب است اما با تو بهتر میشوم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشناسم ولی شوهرم نظامیه گاهی میگه گفتم پتوها رو تو آفتاب پهن کنن بخاطر ساس .معمولا تو پارگانها زیاده

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2731
اگه خارش هم داری ممکنه کک باشه

وای خدا کنه کک باشه ساس نباشه

قبلنا کک گزش کک داشتم

رنگش و خارشش مثل همونه

صورتی پررنگ

خارش داری؟؟کجاها بیشتر

چندتاش رو پشتمه چندتاشم رو پاهامه

دور کمرمم هست چندتایی

ولی رو دست و شکم و اینا ندارم اصلا

2738
وای خدا کنه کک باشه ساس نباشه قبلنا کک گزش کک داشتم رنگش و خارشش مثل همونه صورتی پررنگ

آره خواهر زاده م کک نیشش زد همینجوری بود. اگه رفتی روستا یا دور و بر دام بودی احتمالش زیاده کک باشه

میشه نشون بدی؟؟

نمیتونم عزیزم

ولی جای نیشاش تقریبنم نزدیک میشه

و صورتی پررنگه

شبیه گزش ککه

اما خب گاو و گوسفند دور ما ک نیست

تو رو خدا دعا کنید ساس نباشه

اگه باشه بیچارم تو شهر غریب با کمردرد شدید اصلا نمیتونمتمیزکاری کنم

نمیتونم عزیزم ولی جای نیشاش تقریبنم نزدیک میشه و صورتی پررنگه شبیه گزش ککه اما خب گاو و گوسفند د ...

منم سینه هام هست امروز دخترمو داشتم شیر میدادم شیشه رو که گرفتم دیدم هی خودشو میخارونه کمرشه

2706