2737
2734
عنوان

خانما خواب بد دیدم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 28 پست
ن  در اولین فرصت  فقط برای کسی تعریف نکن

تو رو خدا برام دعا کنید😭❤❤❤😔😔😔😔

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوابت را برای هیچکس تعریف نکن  برو اگه حوض آب داری  شیر آب را باز کن و هنگام حاری شدن اب ...

توی سینک نمیشه؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
تو رو خدا برام دعا کنید😭❤❤❤😔😔😔😔

هر حور فکر کنی همون میشه 

هر وقت تونستی حتما اسفند و کندر دود کن 

ینی سعی کن مرتب دود کنی 

مغزت گرم بشه خوبه برای حس خوب انرژی مثبت 

فارس. وراوی...❤❤❤
2731

[QUOTE=102143434]احساس میکنم الانه ک بهم زنگ بزنن😢😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢 یااااحسسسیییین 😭😭😭😭یا حضرت عباس

کی بهت زنگ بزنه؟

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 

عزیزم با خودت تکرار کن خدایا سپاس میگزارم که...در اون مکانی قرار گرفته است که باید باشد و در پناه توست چرا که او درحمایت رحمت توست نه در لوای قانون.برای سلامت کامل ...سپاسگزارم ٱمین و سالم و شاداب تصورش کن

2738

خدایا عزیزامو ب تو میسپارم 

یا حسییین مظلوم 

خودت در پناه خودت سالم نگهشون دار 😔❤❤

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤