2733
2734
عنوان

عشقبازی اینستاگرامی

427 بازدید | 14 پست

بچه ها امروز یکی از اقوام یه پستی گذاشت بعد شوهرش زیر پست زنش حرفای عشقولانه زد بعد دوباره زنه لایک کرد و برای تاییدش کلی زیر پست لاو ترکوندن و ادامه داشت 😂  جالبه که خواهر زنه هم زندگیش بهم خورده و مطلقه هست و زنه حتی مراعات حال دل خواهرشم نمیکنه . من کاری ندارم ولی همیشه برام سواله مگه زن و شوهرا کنار هم نیستن ؟ نمیتونن حضوری لاو بترکونن ؟ واقعا فکر میکنن چشم فامیل در میاد یا برامون مهمه؟؟ 😂 چرا نمیتونم درکشون کنم؟ خودم متاهلم و عاشق همسرم هستم و انقدر بامحبته که اگه بخوام عشق و محبتشو که هر روز به من داره و پست کنم باید هر ساعت یه پست بزارم ولی آخه مگه حضوری نمیتونم جبران محبت کنم؟ حتما باید جار بزنیم ؟ اونم تو این دنیا که عشق واقعی کمیابه و خیلی ها در حسرت داشتنش هستن ؟ تازه بنظرم اینجور پست ها نه تنها رمانتیک نیست بلکه گاهی خنده دار هم هست 😐

اتفاقا لایک و کامنت گذاشتن مسخره که نیست بلکه خیلی بجا و از سیاست یه زن عاقل هست     

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودم اینستا رو برای بیان حرف دل زیر عکسام و پستام دوست داشتم ولی خیلی هم بدم میاد از اینجور نمایش دادن ها و کارهای افراطی

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
سیاست زن عاقل😁

اره بابا حداقل خیلی ها می فهمند این شازده مجرد نیست و یا نمیتونه خودشو جای مجردا جا بزنه مخصوصا اگه مرد زیبایی باشه       

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2738
اره بابا حداقل خیلی ها می فهمند این شازده مجرد نیست و یا نمیتونه خودشو جای مجردا جا بزنه مخصوصا اگه ...

تو پیج فامیلی که همه همدیگه را میشناسن که این حرفا نیست 😐

جو گیر میشن که همون‌موقع گوشی هاشون و بزارن کنار دست همو بگیرن برن تو اتاق خواب 😂 زن و شوهر کنار هم ...

خخخخخخخخ....یه وقت بیرونن....کنار هم نیستن....یا میخوان بگن مردم ببینید ما چقدر همو دوست داریم...چشماتون در بیاد  

تو پیج فامیلی که همه همدیگه را میشناسن که این حرفا نیست 😐

اره فامیلی نه دیگه یه کم سبکی هست کلا تو اینستا گفتم 

به قول خود شما یه جور نمایش که فکر میکنن چشم بقیه در میاد من تحت هیچ شرایط مخالف اینستا نیشتم بلکه خیلیم کاربردیه اما گاهی خیلها به علت کم سواد بودن بلد نیستن ازش درست استفاده کنن ماهیت این برنامه در اوایل به اشتراک گذاشتن هنر عکاسی بود که متاسفانه یکسری تبدیلش کردن به اشتراک گذاری زیر و بم زندگی .که اگر این افراط از اسیبهای چنین پستهای باخبر میشدن هرگز چنین کاری و رو نمیکردن

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
2706