2733
2734
عنوان

خانومای گل بیدارین ی راه حل بهم بگین بهتر تصمیم بگیرم🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 47 پست

چقد خودتو درگیر کردی بابا

اونا استرس بهت واد کردن. حالا میتونی یه وعده دعوتشون کنی اگر وسعت میرسه تا جبران بشه. روی خوش و توضیح کوتاه و مفید هم بی تاثیر نیس

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
خوب بابا ی چای میدادی بهش حداقل، میذاشتی پف صورتش بخوابه یا اینکه زنگ میزدی که  هنوز خوابه ن ...

بهش گفتم صبحانه چی میخوره و پیشنهاد غذا دارم..گفت فقط چایی  منم با خرما واسش اوردم..میوه هم دادم..ولی خب طفلی معذب شد حس میکنم..بنظرتون چ جوری از دلشون دربیارم..اومدم کاری کنم ن سیخ بسوزه ن کباب گندش دراومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب کارات درست نبود  باید همون جا توجیح میکردی  ولی اشکال نداره پیش امده  اگ میتونی ...

توجیح یا توجیه؟ کدمش درسته؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
2728
خب کارات درست نبود  باید همون جا توجیح میکردی  ولی اشکال نداره پیش امده  اگ میتونی ...

آره انقد دلم گرفته بود نتونستم رفتم تو اتاق گریه کردم..آخه اصلا انتظار چنین برخوردی نداشتم😣

بعد نذاشت تو حیاط پیش مهمونا بشینم گفت برو ب غذا سر بزن و...منم خیلی دلم شکست با اینک هشت ماهه هم با ...

☹☹☹☹☹☹☹☹

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 
منظورتون چیه؟؟اصلا مادرشوهرم نابود ضایعم کرد جلو بقیه..درصورتیک من فکر میکردم خوشحال میشه نهار بریم ...

بیشتر وقتا حرفهایی که زده میشه از رو منظور خاصی نیست .اما بی سیاستی توش موج میزنه. در ضمن تجربه ی من میگه حرفی که روزها خودمو بخاطرش ناراحت کردم و تو فکر جبرانش بودم برا بقیه اینقدر عادی بودع که یادشون رفته. 

گفت آسان گیر برخود کارها کرز روی طبع

سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت گیر

بی خیال بابا . زندگی خودتو بکن . والله

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
2738
شب بعدی بگو ما ناهار اونجا باهمیم . یا غذای خوب درست کن یا باهم برین رستوران یا بیارن واستون . بهش ر ...

هجده سال..طفلی به من پناه اورده بود منم گفتم اینا میرن شهرشون من میمونمو مادرشوهرم ک تا ی سال باید ادامه بده تو واس خود شیرینی مهمونای منو میبری پیش خودت و..ولی دختره خودش به ذور اومد باهام

آره انقد دلم گرفته بود نتونستم رفتم تو اتاق گریه کردم..آخه اصلا انتظار چنین برخوردی نداشتم😣

اشکال نداره عزیزم غصه خوردن نداره 

ولی بخاطر شرمنده کردن مادرشوهر و جبران کارت دعوتشون کن بابت اون روزم عذر خواهی بکن از خانواده دختره بگو عجله ای شده دچار سو تفاهم شدی وگرنه دوست داشتی دخترشون بیشتر بمونه تنها باهاش حرف بزن

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2706