2726

بچه ها خونه ما با ماثرشوهرم ی کوچه فاصله داره.. حالا خواهرای پدرشوهرم از شهرستان اومدن و خونه پدرشوهرمن..چون من شبها تنهام دخترشون اومد پیشم..شب اول مادرشوهرم چیزی نگفت ولی شب دوم ک تعارف کردم گفت نرین و. ولی دختره خودش اومد..حالا منم صبح زود بیدارشدم و لباس پوشیدم ببرمش خونه مادرشوهرم و برگردم.. ک دیر بیدار شد و شد ساعت یک و منم نگران و هول هولکی بردمش و اونم فکر کنم ناراحت شد.. من فکر میکردم خوشحال میشن همینک رفتیم تو مادرشوهرم جلو سی نفر برگشته میگ نگاه دخترتونو نون نداده بهش اینموقع نهار آورده و..ازین حرفا😢😢😢

بعد نذاشت تو حیاط پیش مهمونا بشینم گفت برو ب غذا سر بزن و...منم خیلی دلم شکست با اینک هشت ماهه هم باردارم..نهارو نتونستم بخورم ی ذرم پیش مهمونا نشستم..پاشدم اومدم خونه با کلی تحقیرشدن😞😞😞انقد دلم شکست خدا میدونه...ن نهار خوردم ن شام سر درد شدیدم گرفتم...حالاتو فکر دخترم ک واس اونم سخت شدو فکر کنین با بدترین حالت از خونم رفت بیرون..بنظرتون چ جوری جبران کنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه زنگ میزدی میگفتی دیر پاشده عجله ندارید بزارید تهار بخوره میارمش 

وای مادرشوهرت این وسط چ بی عقلی کرده زن گنده 

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
2728

نگو الان بخاطر یه حرف که معلوم نیست شوخیه جدیه . اصلا ارزش داره یا نداره میخوای قهر کنی.

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
یه زنگ میزدی میگفتی دیر پاشده عجله ندارید بزارید تهار بخوره میارمش  وای مادرشوهرت این وسط چ بی ...

اصلا چون شبش جلو مهمونا گفت نرین پیشش و..من گفتم وام درد سرنشه نهارم نگهش دارم..نگو قضیه خیلی بدترشد..حالا من چکار کنم..حتما مهمونا ازم دلخورن😢

حداقل میذاشتی پف چشاش بخوابه بعد ببریش😂😂😂😂😂 چن سالش هست مهمونت؟

باور کنین از استرس خودمم بیدارش کرث اونم ساعت یک..خیلی زشت شد نه؟من از مادرشوهرم ترسیدم حالا ک کار از کار گذشت چیکار کنم؟؟

دقیقا😢😢😢😢😢

خوب بابا ی چای میدادی بهش

حداقل، میذاشتی پف صورتش بخوابه

یا اینکه زنگ میزدی که  هنوز خوابه

نهار نمیارمش

باشه بعد نهار

ببینی چی میگن

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اصلا چون شبش جلو مهمونا گفت نرین پیشش و..من گفتم وام درد سرنشه نهارم نگهش دارم..نگو قضیه خیلی بدترشد ...

خب کارات درست نبود 

باید همون جا توجیح میکردی 

ولی اشکال نداره پیش امده 

اگ میتونی یه روز دعوتشون کن

کاربریم 3 ساله شد😍 الکیییی لغو شدم خدایاااااامرسی بخاطر سوپرایز قشنگت 😍💟🙇
نگو الان بخاطر یه حرف که معلوم نیست شوخیه جدیه . اصلا ارزش داره یا نداره میخوای قهر کنی.

منظورتون چیه؟؟اصلا مادرشوهرم نابود ضایعم کرد جلو بقیه..درصورتیک من فکر میکردم خوشحال میشه نهار بریم پیششون..حالا من فقط تو فکر مهمونام..چیکار کنم تا این کوتاهیمو جبران کنم؟؟

بعد نذاشت تو حیاط پیش مهمونا بشینم گفت برو ب غذا سر بزن و...منم خیلی دلم شکست با اینک هشت ماهه هم با ...

شب بعدی بگو ما ناهار اونجا باهمیم . یا غذای خوب درست کن یا باهم برین رستوران یا بیارن واستون . بهش رسیدگی کن . چند سالشه دختره . بستگی داره 

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
اصلا چون شبش جلو مهمونا گفت نرین پیشش و..من گفتم وام درد سرنشه نهارم نگهش دارم..نگو قضیه خیلی بدترشد ...

نه مهم نیست

به خودت نیار

تازه عروسی؟

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706