2733
2734
عنوان

ای وی افی های گل یه لحظه بیاید

188 بازدید | 36 پست

من اگه این ماه هم باردار نباشم میخوام ای وی اف انجام بدم دیگه از انتظار خسته شدم کیا نتیجه گرفتن و چندمین بار

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم حوصله ام سر رفته بچه میخوام سنم داره میره بالا  

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2738
من ٥ ساله منتظرم عزيزم اين اخرين راهيه كه ميرم شد كه شد اگر نشد ديگه ادامه نميدم به هيچ عنوان

می تونم بپرسم مشکلتون چیه؟ چندسالتون هست؟ دوستم ناامید نشو، پیگیر باشی حتما حتما نی نی دار میشی

می تونم بپرسم مشکلتون چیه؟ چندسالتون هست؟ دوستم ناامید نشو، پیگیر باشی حتما حتما نی نی دار میشی

عزيزدلم ديگه چقدر پيگيري چقدر دارو و درمان چقدر هزينه چقدر انتظار . ادم ديگه كلافه ميشه صبرش تموم ميشه. من تنبلي دارم اما فولي خوب دارم و وضعيت رحمم خوبه. همسرم سه ماهه عمل واريكوسل كرده. من حتي به همون اي وي اف هم هيچ اميدي ندارم چه برسه به طبيعي.

خداياشكرت....❤️ 
2706