2726

وایدماتم کولرمون سوخت امشب باپنکه ایمئشوهرم دربالکنوبازگذاشته پرده روکشیدم  اخه اونسری یاکریم اومدخونموم اونم ساز تامردم وزنده شدم دویدم خونه همسایه درشونوبسته بودم همسایه رو فرستادم دکشون کنه

آره پشه کوره، مارمولک و خفاش و.... 

وای چند وقت پیش یه خفاش اومده بود خونمون به هزار زحمت و سختی کشتمش، آخه هر کار کردم بره بیرون نشد و منم کشتمش

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وایدماتم کولرمون سوخت امشب باپنکه ایمئشوهرم دربالکنوبازگذاشته پرده روکشیدم  اخه اونسری یاکریم ا ...

تو انباري مامان بزرگ من يه بار يكيشون لونه كرده بود.درو باز كردم شروع كرد پرواز كردن از ترس وا رفتم همونجا

تو انباري مامان بزرگ من يه بار يكيشون لونه كرده بود.درو باز كردم شروع كرد پرواز كردن از ترس وا رفتم ...

خیلی بده الانم بالکنوتمیزکردم یکیس اومده تخم گذاشته ولی خب روزیه ادمه کاری باش ندارم اصلاپانمیشه

آره پشه کوره، مارمولک و خفاش و....  وای چند وقت پیش یه خفاش اومده بود خونمون به هزار زحمت و سخ ...

وای چه طوری خفاش کشتی؟ نه آخه چه طوری؟ من سوسکم نمیتونم بکشم ازاینکه حجمشو زیر دمپایی حس کنم حالم خراب میشه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

از هیچی نمیترسم جز مارمولک

متنفرممم انشالله منقرض شن

الانم یکی توخونمونه نمیدونم کدوم گوری خودشو قایم کرد پیدا نکردیم

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
وای چه طوری خفاش کشتی؟ نه آخه چه طوری؟ من سوسکم نمیتونم بکشم ازاینکه حجمشو زیر دمپایی حس کنم حالم خر ...

😂 من از هيچكدوم نمیترسم،فقط از مار میترسم 😨😰

با یه روسری که دم دستم بود دنبالش کردم که بره بیرون از پنجره،ولی نرفت... منم چند بار با روسری محکم بهش زدم و بالاخره افتاد زمین بعد سریع رفتم پیشش و لهش کردم 😅😛

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
😂 من از هيچكدوم نمیترسم،فقط از مار میترسم 😨😰 با یه روسری که دم دستم بود دنبالش کردم که بره بی ...

جان تو بیا مارمولک توخونمون و هم بکش راحت شم

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
2706