2737
2734
عنوان

بنظرتون مردا از مشکلاتشون پیش دوست دخترشون حرف میزنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 31 پست

دوست پسری ک نگه دردش چیه دوست پسر نیست ک...

۱بار با دوست پسرم(شوهرم) دعوام شد قهر کردم سر اینکه ۱ مشکلی و قایم کرد ... من میدونستم دلی میخواستم خودش بگه... داییم بهم کفته بود ...  بعد مدرسه خیلی شیک رفتم اماده شدم ، رفتم جلو درشون با داداشش رفتیم بیرون ساعت ۱۲شب برگشتیم دیدم تو کوچه منتظره... گفتم یادت بمونه چیزی و قایم نکنی ازم ک ب خودت سخت میگذره ن من 😁😁😁

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به دوست دخترشون که اره اما به زنشون نمیدونم احتمالا سانسور میکنن میگن     

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2738

نه

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
چه فرقی داره اخه😑

خیلی فرق داره دوست دختر رو تازه میخوان مخ شو بزنن واسه زندگی یا کارای دیگه پس از رازاشون میگن تا اعتمادشو جلب کنن انا خانوم شدن که دیکه مطمعنن پیشش شون هست و نیازی به پاچه خواری نیست جز در مواقع اظطراری  که نیاز باشه خودشون تبرعه کنن

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
2706