2737
2734
عنوان

بیاین ببینید چی شدامشب رفتم خونه خواهرشوهر 60ساله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 92 پست

والا بااین طرزحرف زدن شما حق دارن باهاتون بابی احترامی رفتارکنن.اینکه میگیدمتظرید بمییره این اوج گستاخی رونشون میده.

بعدم میگیدامسال میخاستید رهن کنید گرون بوده نتونستید.شماكه توشهرکوچیک نتونستید رهن کنیدچطورمنتظرید بنده خدا بمیره بعد تو خرم آباد بتونید رهن کنید.

مادر بزرگ شما حتما مظلوم بوده این هفت تا عروس داره هیچ کدوم ازش راضی نیستن بقیه قبلا باهاش همخونه بودن زمان قدیم که چندتا عروس تو یه ساختمون بودن همه رو اذیت کرده حالا بقیه عروسا اونموقع جرات نداشتن از دستش نفس بکشن حالا به من میگن تو خوبه از خودت در مقابلش دفاع میکنی وشوهرتم یه نموله هواتو داره بجز یکی از عروسا که حتی یه روز هم پیشش زندگی نکرده فقط رابطشون خوبه خیلی زرنگ بود همون اول میدونست چکار کنه عروسی که تموم شد شوهرشو برد رفت شهر خودش دوری و دوستی.من همه کاری هم واسش میکنم پاهاشو ماساژ میدم سرشو حنا میذارم شغل خودمو بخاطرش ول کردم الان هی غصه میخورم که چقد ساده بودم

گر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد تو خوب بودن را فراموش نکن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا بااین طرزحرف زدن شما حق دارن باهاتون بابی احترامی رفتارکنن.اینکه میگیدمتظرید بمییره این اوج گست ...

منظورم اینه تا اون زندست مام اونجاییم وگرنه حتی یبارم از خدا نخواستم بمیره کدوم شهر کوچیک اونجا خونه سیصد متری خودمونو داریم خرم اباد خونه نداریم 

2728

جوری حرف میزنی انگار ما نشستیم دعا کردیم بمیره تا ما ازونجا بریم من اگه اینقد خدانشناس بودم همون روز اول به شوهرم میگفتم نباید مامانت پیش ما باشه اگه باهامون میومد خونه میگرفتیم ولی دیگه فقط مگه بعداز مردنش بیایم همیشه هم گفتم که عمر دست خداست شاید من زودتر مردم ولی بر اساس سن و مریضی انتظار میره که اون زودتر بمیره

بازم قدرتونو نمیدونه!؟

ن بخدا ..بعضی وقتا حرفمون میشه من سعی میکنم بیرون از خونه کسی نفهمه ولی اون سریع میره به همه میگه و اونجور که دوس داره تعریف میکنه و من رو مقصر میکنه

ن بخدا ..بعضی وقتا حرفمون میشه من سعی میکنم بیرون از خونه کسی نفهمه ولی اون سریع میره به همه میگه و ...

چه بد

.

تو اینجور شهرها که رسمه مادرشوهر با پسر اخری باید بشینه فهمیدی خواستگار پسر اخری هست هم اصلا باید باهاش ازدواج نکنی

2738
با هم تو یک خونه زندگی میکنید مگه؟ خورد و خوراکتون با هم؟؟ . . شومی یعنی شام؟؟

اره تو یه خونه ایم خوردو خوراک و خرج خونه و مهموناش که ماشالله کم نیستن همش با شوهرمه هفت تا پسر داره 4تا دختر همه هم میان رفت و امد دارن من با بچه کوچیک از صبح تا شب هی سر پام دیسک کمر هم عمل کردم بخدا بعضی روزا ده بار فقط چایی دم میکنم دیگه ناهاروشام به کنار سعی میکنم کسی ناراضی از خونه ام نره ولی خانواده من که میان بخدا بابام مرغ یا گوشت میوه حتی نون هم میارن بعد این پیر زن بهشون بی احترامی میکنه مثلا نمیاد سر سفره بشینه میگه من غذا نمیخوام منم خیلی شرمنده خانوادم میشم مامانم هی میگه اشکال نداره پیره به دل نگیر

چه بد . تو اینجور شهرها که رسمه مادرشوهر با پسر اخری باید بشینه فهمیدی خواستگار پسر اخری هست هم اص ...

من قبول کردم گفتم اونم مثه مامان خودم چه اشکال داره اتفاقا اونموقع شوهرمو بخاطر اینکه مامانشو تنها نمیذاره تحسین کردم چه میدونستم من ساده ام همه رو مثه خودم فرض میکردم

والا بااین طرزحرف زدن شما حق دارن باهاتون بابی احترامی رفتارکنن.اینکه میگیدمتظرید بمییره این اوج گست ...

ادم دشمنت هم بیاد خونت احترامشو داری چطور من وقتی اونا ده نفر ده نفر میان هی جلوشون خم راست میشم ولی اونا ده نفر یکیشون پا نشد مارو بدرقه کنه بجز پسر دایم که اونم چون باشوهرم رفیقن

همه اول زندگی تفریح و خوش گذرونی ان ما اول زندگیمون هی بیمارستان بودیم 16میلیون بخاطر بیماریش ضرر کردیم همش هم از جیب ما بود اگه کسی دیگه بود میگفت باید بقیه پسراش هم کمک کنن نه فقط این تازه داماد که از همشونم کوچیکتره ولی من حتی یبارم به زبون نیاوردم به روی شوهرمم نیاوردم پس لطفا نگید حقته بی احترامی حتی خود برادر شوهرم گفته بود والله زنش اگه زن بدی بود نمیذاشت شوهرش اینقد خرج کنه

2706