2733
2734
عنوان

بیاین ببینید چی شدامشب رفتم خونه خواهرشوهر 60ساله ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم خانواده ارو قانع کن و برای مادرشوهرت خونه بگیرید هر ماه یکیتون بره پیشش بمونه ازین رسم  که مادرو ویرون میکنن خونه یکی دیگه بدم میاد واقعا....

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
عزیزم خانواده ارو قانع کن و برای مادرشوهرت خونه بگیرید هر ماه یکیتون بره پیشش بمونه ازین رسم  ک ...

این کار واسه خانواده اونا انگار جنایته نمیشه بخدا این پیر زن دیگه مخمو خورده خیلی عصبی شدم قبلا خیلی خوب بودم مهربون با حوصله الان خیلی عصبانی و پرخاشگر شدم اصلا پیر زن میبینم خودبه خود ازش بدم میاد

گر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد تو خوب بودن را فراموش نکن
2738
پیرزن داریم تا پیر زن ازوناست که صبح تا شب هی دهنش کار میکنه اینقد حرف میزنه بعد شبم که میخوابه تو خ ...

خدا بگم چی کارت کنه پوکیدم از خنده  فلفل بهش بده تا آتیش بگیره زبانش     

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
این کار واسه خانواده اونا انگار جنایته نمیشه بخدا این پیر زن دیگه مخمو خورده خیلی عصبی شدم قبلا خیلی ...

هر جا دیدی یه پیرزن   چلوس وردار  تشش بزن       لری خیلی قدیمی هست  

خب زیادی دوستش دارم اما درکم نمیکنه و نمیفهمم    چونکه عاشقشم بخاطرش از همه بریدم مگه گناهه خب عشقمه     اما همیشه غرورم در کنار عشقم داشتم حاضر نیستم بخاطر هیچ کس حتی عشقم جز فرزندم غرورم رو بشکنم غرورم بخاطر دخترم میشکنم همین دخملم عشق مامان و باباشه 💖💖💖
این کار واسه خانواده اونا انگار جنایته نمیشه بخدا این پیر زن دیگه مخمو خورده خیلی عصبی شدم قبلا خیلی ...

عزیزم نمیخوام باهات تند حرف بزنم ولی بجای ادامه این رسم بد که همه جا مخصوصا بین لرها و ترکها بیشتره بهتره درست زندگی کنید هم اون بینوا توی خونه خودش راحتتره هم شما ...

منم لرم و از تمام رسمهای لرها خبردارم متاسفانه مادربزرگمو زنداییم بشدت اذیت میکرد یعنی حتی اجازه نداششت  چایی بخوره واقعا کار زشتیه بنظرم جدا بودن بهتر از زجر دادن همدیگست

اینم بگم بعدا مسیولیتتون بیشتر میشه خدایی نکرده اگر زمینگیر بشه نگهداریش بشدت سخت میشه و کسی کمکتون نمیکنه پس از حالا فکر بهتری بکنید و جدا بشید  

خواهرشوهراتونو هم برای نگهداری دخالت بدید اینطور برای مادرشوهرتونم بهتره و چون ادمای مختلف بهش سر میزنن و توی خونه خودشه و میتونه راحت مانور بده و هر کاری دوست داشت بکنه دیرتر مریض میشه و رابطه اتون بهتر میشه

تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن به رویای بچگیمه
خدا بگم چی کارت کنه پوکیدم از خنده  فلفل بهش بده تا آتیش بگیره زبانش      &nbs ...

فلفل چیه سرطان مری گرفت پنج سال پیش الان از من سالم تره

عزیزم نمیخوام باهات تند حرف بزنم ولی بجای ادامه این رسم بد که همه جا مخصوصا بین لرها و ترکها بیشتره ...

ازین چیزا خبر دارم واسه زمینگیر شدنشم دختراش به نوبت میان پرستاری منم واسه پذیرایی و کاروبار خودم.عزیزم جدایی از مادرشوهرم یعنی طلاق اصلا راه نداره وگرنه منکه از خدامه مستقل باشم راحت باشم این همه تنش نداشته باشم

2706