2726
خب موندن تو این زندگی بنی خیللللی بهتر ار نظری بود ک من دادم؟؟؟ 

بله خیلیییییییی بهتره.....

خیلیا.... بچشو میخواد چیکار کنه؟!

گر نگهدار من انست که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
اگه یه غذا دیگه میخاد جز کباب پی پی بچم هست. بخوره 

حقوقش هر ماه میاد به حسابش کارتشو بردار هفته ای ۱۰۰ بهش بده برای خرج بنزین و ... سگم نگاش نمیکنه 😃😃😃😃

خدایا یه دوست پسر خشکل و با کلاس و هیکلی و سیکس پک و کلی پول و یه شاسی بلند ... دستت درد نکنه         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پ نسخه نپیچ... این بنده خدا عصبانیه عوض اروم کردنته؟ اتیش بیار هیچ معرکه ای نباش ک اتیشش زندگی خودتو ...

کسیکه زبونش ب ناله نفرینه اتیش زندگی خودشو میگیره

تازمانیکه زن ضعیف جلوه کنه حقش بدتر ازینا هم هس

اتفاقن خیلی خوب پیش رفته اگ حقیقت بگه 

♥️♥️
ن براهمون میگم،درهرصورت حرف جدیدی نبود طبق گفتهات همه چی بنامته پس لایکت واسه چیه

عزیزم یه نگا بنداز. من دارم نظرات همه رو لایک میدم. نه ب معنای تایید کردنشونه. بابت تشکر ک ساعت ۵ صبح اینجایید

حرفی ندارم...
2728
شرایطها فرق میکنه مثلا منه بیکار باپزشک شرایطم یکی نیس قطعا پزشک بودم همون کارومیکردم. اره الان خدا ...

ن پزشک ک نبود منشی یک مرد مومن و خوب شده توی محل و زیر نظر 

انشالله ک خوب باشه و خوب بمونه و زندگبت اروم باشه دوستم 

♥️♥️
نگو این حرفو گفتنش راحته بخدا فکرو خیال نابودت میکنه میخام اون زندگی نباشه  ک مجبور شیم بخاطرش ...

عزيزم حرفتون درسته ولي شرايط همه مثل هم نيست من از تجربه خودم گفتم 

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  
کسیکه زبونش ب ناله نفرینه اتیش زندگی خودشو میگیره تازمانیکه زن ضعیف جلوه کنه حقش بدتر ازینا هم هس ...

خوب پیش رفته بایدم یکاری کنه برینه ب خودش....

زبون من ب ناله نفرین نیس.... 

ولی خیلی متاسفم برات.... زبونت تلخه دس خودت نیس....

گر نگهدار من انست که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

احتمالا این تاپیک پر بازدید میشه تا فردا.... وضعیت تغذیم معمولیه تپلم و  گوشه ناخونهام پوسته پوسته شده شیر خشک خریدم بخورم روزی ۱ الی ۲ قاشق خوبه ؟ 

خدایا یه دوست پسر خشکل و با کلاس و هیکلی و سیکس پک و کلی پول و یه شاسی بلند ... دستت درد نکنه         
خوب پیش رفته بایدم یکاری کنه برینه ب خودش.... زبون من ب ناله نفرین نیس....  ولی خیلی متاسفم ب ...

من چه تلخی کردم اخه😂 ریپلای کردی خودتو قاطی کردی ازصب داری بیراه میگی و نیش میزنی 

اتفاقن اونیکه دس خودش نیس من نیستم گلم

♥️♥️
2706