2737
2734
خودشم همینو میگه. میگه ذات همه اینطوره. اونی هم ک فکر میکنی خ به لو نرفته زنشونو بیشتر از همه میخان ...

خخ خودش اینو نگه چی بگه

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی کلا حالم بده. استرس . دستام میلرزه

ازین زورم میاد هر کی میبینمون میگه زنت حرف نداره . کلی تعریف. خودشم فقطتایید میکنه. 

بعد زنیکه بااین سرش انگار دون دون تو الستون ولستونه. افتاده باهاش

حرفی ندارم...
2728
هر چی ب موبایلم زنگ زد بلاکش کردم. بهش گفتم اگه تا صبح نری گیسا اون عوصیو نگیری بیاریش جلوم پرتش کنی ...

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
عزیزم چی به نامت هست؟ اگه خواستی ببخشیش بگو همه دار و ندارتو باید به نامم بزنی که دیگه جرات نکنه زر ...

هم خونمون. هم ماشین ک مال خودمه. اون ماشینشو فروخت. 

مهریمم ک هست.  جهیزیمم ک فاکتور دارم مال خودمه.

با چمدونش شوتش میکنم

حرفی ندارم...
2738
ولی کلا حالم بده. استرس . دستام میلرزه ازین زورم میاد هر کی میبینمون میگه زنت حرف نداره . کلی تعریف ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    

من نميدونم چه كرمي تو وجوده اين مردا افتاده كه اقد پست شدن اخه مگه طرف مقابلشون بايد واسشون چيكار كنه من تو كتم نميره كه ميگن مقصر زنا هستن بنظرم مقصر هردو هستن بابا تا يه مردي نخواد هيچ زني نمياد سوارش شه يا تا يه زني نخاد هيچ مردي نمياد سوارش شه

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  

گلم بهترین راهو بهت پیشنهاد میدم اگه شوهرت باهات خوبه وضعش خوبه بهت میرسه دوستت داره انگار نه انگار که دیدیش اصلا ولش کن بدن اون مال خودشه ولش کن بزارهرکاردوست داره بکنه اون همسرت شده فقط بهت سرویس بده تامیتونی فقط بریزوبپاش به بهانه های مختلف نزار پول دستش بمونه چون میبره خرج زنه میکنه به کلاسای مختلف برو ارایشگاهای مختلف الکی ازخودت تعریف کن الکی بگو یه پسرخوشتیپ دنبالم بود شماره میداد مگه من تورو ول میکنم آقای به ای باشخصیتی وفاداری چرت وپرت بگو دیگه ام سراغ گوشیش نرو توهم براخودت مشغول باش فقط کارای اونو نکن خدای نکرده توهم خیانت نکن بعدش هرکاردوست داستی.

میگن یکی شوهرش میمیره بعدخاکسپاری همه جمع میشن به زنش بگن که شوهرش یه زنه دیگه داره زنه میگه میدونم اگه میگفتم پورو میشدکلا میرفت میش اون اینجوری ازم میترسید حساب میبرد.

فقط بهش نگو زیرنظربگیر یه مدت به اینم فک کن الان ۹۰درصد آقایون خیانت کارن اونایی هم که نیستن زنشون خائنه طلاق گرفتی فک نکن میری بهترازاین 

2706