2726
عنوان

بیان نظرسنجی کنم

71 بازدید | 6 پست

اگر کسی یکی از عزیزانتون رو آزار داده باشه شما چه کار می کنید و قتی اون آدم رو ببینید.من خودم قهر می کنن باهاش

شما چطور

تعداد رای : 18
نظرسنجی
به روم نمیارم و وقتی ببینمش عادی سلام ...
1
5%
سرسنگین می شم ولی سلام می کنم
9
50%
باهاش قهر می کنم
2
11%
ببینمش بهش یه چی می گم بفهمه...
6
33%

اگه عزیزم و آزار داده باشه چنان آزارش میدم تا عمر داره اسم من و عزیزام و شنید جیغ بکشه 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

اخه بستگی داره تا چ حدی باشه. 

اگه معمولی باشه و در حد حرف خب سلام میدم ولی سرسنگین 

اما حرکتی بکنه . مطمئنن حالشو میگیرم 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اومدم فقط بگم شب بخیر😴

❤وَ تُ پناهی در هر پیشامد بد...✨❤                          ❤ ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ  ❤                                  ❤ میشه برا موفقیتم دعا کنید❤
2728