2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وااای بنظرتون هر کسی میتونه علمشو داشته باشه؟ شما که تحصیلات حوزه دارین بگین

سحر یک علم هست.علوم غریبه واقعیت دارند.ارتباط با اجنه هم امکان پذیره.هر کسی میتونه وارد این مباحث بشه.اما اینکه چطور و در چه راهی استفاده بشه مهمه.ضمن اینکه به شدت نهی شده از رفتن سراغ این علم.

یکی از این علم برای ایجاد شر استفاده میکنه،یکی هم برای ایجاد محبت.یکی با جن کافر ارتباط میگیره،یکی هم مثل آیت الله ناصری،ولایت به جن و انس دارند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
سحر یک علم هست.علوم غریبه واقعیت دارند.وجود با اجنه هم امکان پذیره.هر کسی میتونه وارد این مباحث بشه. ...

اها

ولی ترس اوره بانو

اینکه هر کسی بتونه ادمو به خاک سیاه بنشونه

یا بدبخت کنه

یا اینکه با استفاده از جادو بدون هیچ تلاشی موفقیت بدست بیاره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738
اها ولی ترس اوره بانو اینکه هر کسی بتونه ادمو به خاک سیاه بنشونه یا بدبخت کنه یا اینکه با استفاد ...

بله ترسناکه.برای همین سفارش شده به تلاوت قرآن و عبد صالح بودن.سوره ناس و فلق رو مرتب بخونید.

این عبارت رو هم هر وقت ترسیدید بلند بگید:ان ضررتنی فخصمک علی بن ابی طالب.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
از کجا میدونن ولایت داره

حاج آقا از اولیا الله هستند.و ناشناخته...

عارف،عالم، زاهد...

حاج آقا از اوایا الله هستند.و ناشناخته...

نه میگم بقیه از کجا میفهمن چون اصولا خود طرف نمیگه چون بگه ازش گرفته میشه 

مثلا یه حاج آقایی که چشم برزخی داره میگن از تو حرفاش جوابتو میده بدون اینکه ازش پرسیده باشی

ببین عزیزم من امشب از اینجا دارم میرم چون حالم رو بد کردید ولی واسه همه چهار نفر این تاپیک و پنج نف ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
نه میگم بقیه از کجا میفهمن چون اصولا خود طرف نمیگه چون بگه ازش گرفته میشه  مثلا یه حاج آقایی ک ...

ایشون همینطور هستند....

2706