2726
عنوان

بیاااین به کمک همتون احتیاج دارم

181 بازدید | 29 پست

مامانم ادم ساده و خوش قلبیه متاسفانه خیلی راحت میشه گولش زد و زود همه چیو باور میکنه

همشم ازمن ایراد میگیره بدبینی و ال بل!!

چجوری بهش بگم فلا فامیل و اشنا داره سرت کلاه میذاره و ازت میتیغه تابهش برنخوره؟باهرزبونی میگم قبول نمیکنه😞

من خییلی نگران وقتی ام که خواهرم بخواد ازدواج کنه

یعنیاگه طرف پسرش لنگ دوزار پول باشه ولی خودشو پولدار حلوه بده  مامان بابای ساده من باور میکنن

😔😔

خیییلی میترسم بااین روند یروزی همین خونه ای که داریمو ازدست بدیم

راحت میشه از مامان بابای ساده من کند😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من پول عمل بینی مو نمیدن بعد بابام به خواهرزادش پارسال چند میلیون پول قرض دا ه هنوزم پس نداده ارزش پولمون کم شده

به من میرسه ندارن😞

منی که همیشه و هرلحظه نگرانشونم

2728
به من پول عمل بینی مو نمیدن بعد بابام به خواهرزادش پارسال چند میلیون پول قرض دا ه هنوزم پس نداده ارز ...

ببین بشین باهاشون منطقی حرف بزن ازشون واسه کاراشون دلیل بخواه به هر حال پدر و مادر بد فرزندشو نمیخواد

با خدا باش پادشاهی کن😇
ببین بشین باهاشون منطقی حرف بزن ازشون واسه کاراشون دلیل بخواه به هر حال پدر و مادر بد فرزندشو نمیخوا ...

بعدش هم بگو جوین بجوین ها ها ها 😄

با همه صمیمی نیستم           تو بزار پای غرورم .          من میزارم پای شعورم

عزیزم هیچ پدرو مادری نیست ک فرزندشو نخاد و خوشش نیاد، به خدا بسپارشون و ازش بخاه حفظشون کنه و تا میتونی تنهاشون نزار ک بااین اوصافی ک میگی اگر کسی خواست خدانکرده گولشون بزنه در جریان باشی و پیشگیری کنی اگر ناراحت ازدست. رفتن خونه هستی اگر میدونی سندش کجاست بردار بزار ی جا ک فقط خودت میدونی 

کلام تو عصای معجزه گر توست 💪
2706