2726
عنوان

بچه ها من واقعا حالم خوب نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 82 پست

عزیز جان شما اگه در دوماه قبل پریود شدی حالا چه با دارو چه طبیعی پس باردار نیستی دیگه نگرانیت چیه؟ مگه اینکه این چند وقت اخیر داده باشی که نگران باشی . در غیر اینصورت جای نگرانی نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما برای اطمینان خودت آزمایش بده بعدش هم برو ترمیم کن انقدر افسرده نباش

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم
انشالله که نیستی منم گاهی وقتا دچار توهم شدید میشدم تو وقتی بدنت نیاز به پروژسترون داره یعنی به سختی ...

من بعد از اون دوماهی ک پری شدم دیگه قید خودمم زدم چ برسه به اون! اما هنوزم میترسم و میگم نه من یچیزیم هست با اینکه با پروژسترون هم پریود شدم، میگن پروژسترون باردار باشی پری نمیشی

2728

بخدا ناراحت شدم 

برو دکتر خوب و جدی بگیر

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

عزيزم مگه بعد رابطه پري  نشدي؟؟ 

با اجازت تاپيكتي قبلي رو خوندم

الان توهم بارداري داري و اين باعث ميشه حالات بارداري داشته باشي 

غصه نخور خدا بزرگه فقط از اين به بعد روي روابطتت بيشتر دقت كن هر ادمي ارزش همه چيز رو به پاش ريختن نداره وقتي بهش بالو پر بدي يعني پرواز كردن رو يادش دادي و ديگه تو رو از اون بالاها ميبينه

چک بی بی بگیر از داروخانه خیالت راحت بشه

بعدش قرص اورژانسی هست میتونستی 72 ساعت بعد از رابطه بخوری دیگه از بارداری خیالت راحت باشه که نیستی

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
 تو این شرایط بجای آروم کردنش این چه حرفیه آخه

اتفاقا برای آروم کردنش گفتم .😄 چون مطمئنا با توجه به گفته های خودش دو ماه اخیر پریود شده پس باردار نیست . اینو گفتم که از این ماه حواسشو جمع کنه 

دادی که دادی فدای سرت ... خود مردها شلوارشونو روی همه باز میکنن حتی بعد ازدواج .... باردارم بودی شیاف واژینال بین ۵ تا ۱۰ تا بخر بزار جنین له میشه ....  البته من خودم یک هفته قبل پریود هم افسرده میشم هم خیلی گرسنه

خدایا یه دوست پسر خشکل و با کلاس و هیکلی و سیکس پک و کلی پول و یه شاسی بلند ... دستت درد نکنه         

تنها کاری که باید بکنی استرس نداشته باش برای کاهش استرس هر از گاهی وانیل بو کن. زعفران رو تو لیوان پر آب بریز بذار یکساعت بمونه بعد کل شو بخور اگه بچه ای هم باشه سقط میشه البته چندین بار این کارو بکن 

خدایا تمام زندگیمو به دستهای تو سپردم پس مواظب عزیزام باش 
عزیز جان شما اگه در دوماه قبل پریود شدی حالا چه با دارو چه طبیعی پس باردار نیستی دیگه نگرانیت چیه؟ م ...

نه به هیچ وجه، من بکارت دارم و فقط یکبار اشتباه کردم و هنوزم دارم تاوان میدم

منم قبلا اینجوری توهم بارداری میزدم عزیزم بیخودی به خودت استرس نده هیچی نیس ازین به بعدم حواستو بیشتر جمع کن که اینجوری فکر و خیال نکنی 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
2706