2726

پسرم ۴روزشه تا دیشب مامانم پیشش بود من کنار شوهرم میخوابیدم امشب مادررشوهرم اومد مامانم مجبور شد بره اخه شوهرم دوس نداره مامانم اینجا باشه زیاد منم سزارین کردم با مامانم خیلی راحت بودم واسم شیافت میزد خیلی درد دارم نمیتونم پاشم اصلادتنهایی امشب مادر شوهرم تو یهداتاق خوابید شوهرمم گفت من بچه گریش خواب زدم میکنه منو تنها گذاشتن با بچه خداروشکر خوابه بیدار نشد ولی من تنهایی دارم گریه میکنم تنهایی حس بدیه انگار فاصله افتاده بینمون نمیدونم چکلر کنم ینیرباید همیشه تنها بمونم با پسرم؟؟؟

خدایا بچم سالم به دنیا بیاد فضولی نباشه ولی اگه اشکال نداره چشماش مثل باباش رنگی باشه مرسی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مادر شوهرت این وسط واسه چی اومده مهمونی  مامانت حداقل ده روز باید میموند تا بخیه هاتو بکشی ،ناراحت نشی ها شوهرت خیلی خودخواه ،هم دوست نداره مادرت باشه، هم خوابش بهم‌میخوره 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
مادر شوهرت این وسط واسه چی اومده مهمونی  مامانت حداقل ده روز باید میموند تا بخیه هاتو بکشی ،نار ...

خیلی دلم گرفته دلم میخواد بلند بلند گریه کنم

خدایا بچم سالم به دنیا بیاد فضولی نباشه ولی اگه اشکال نداره چشماش مثل باباش رنگی باشه مرسی.

مادر شوهرت برای چی اومده وقتی دستگیرت نیست تو این شرایط؟ هر چند زود بود واسه مادر شدنت اخه تو این شرایط الویتت باید بچه ات باشه هنوز خیلی کوچیکه بعد نگرانی که بین تو و همسرت فاصله بیفته؟ 

همه مادرا این مراحل گذروندن بعد یه مدت به حالت عادی برمیگرده زندگیت

" دیدم که آدمی، اَز آدمی دریغ میشود "

گریه نکن. حضرت زهرا کمکت کنه عزیزم. الان پاشو برو پیشش بخواب اگر طاقت نمیاری و هرگز در برابر این حرفش که بچه بی خوابم میکنه کوتاه نیا.عادت میکنه.. بگو ترسیدم تنها تو اتاق با بچه

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
مادر شوهرت برای چی اومده وقتی دستگیرت نیست تو این شرایط؟ هر چند زود بود واسه مادر شدنت اخه تو این شر ...

بحث زود و دیر بودن نیست احساس تنهایی رو درک میکنی شما تو این شرایط ؟ آدم هر فکری سراغش میاد 

از مادر شوهرت کمک بخواه و با شوهرت هم صحبت کن چون مادر شما همون ارزشی رو داره که مادر خودش داره

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم
خیلی دلم گرفته دلم میخواد بلند بلند گریه کنم

بیخیال ،اینجوری افسردگی میگیری ،ها ،میبینی که کسی به فکرت نیست ،پس خودت به فکر خودت باش، تا نی نی ت خوابه بخواب و استراحت کن ،نوزاد ساعت به ساعت بیدار میشه ،هر وقت که خوابه تو هم بخواب ،مواظب باش اگه کنارش خوابیدی نیفتی رو بچه 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
گریه نکن. حضرت زهرا کمکت کنه عزیزم. الان پاشو برو پیشش بخواب اگر طاقت نمیاری و هرگز در برابر این حرف ...

اگه گریه کرد چکار کنم صداش بم نمیرسه اخه اتاق شوهرم کولر روشنه صدا ب صدا ننیرسه من تو اتاق بچم ک کولر نداره سرما نخوره

استاتر حالت رو که گفتی تک تک بدبختیام یادم افتاد چه روزای بدی بود احساس میکنم تو هم افسردگی پس از زایمان گرفتی من 6 ماه درگیرش بودم خدا کمکت کنه

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2706