2726
عنوان

بچه ها حالمو شرایط روحیم خییلی بده کمکم کنید🙏🏻🙏🏻🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 598 بازدید | 110 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کسی که بهم میگفت من دست بزن دارم خیانت میکنم میزنم لهت میکنم بددل بوذ😞😞 نمیدونم ولی چرا نمیتونم ا ...

دقیقا من با همچین آدمی ۸ ساله دارم کنار میام 

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس
2728
شرایطشو من تو اینجا و تو تاپیکای قبلم گفتم

پس با اجازتوت میخونم😊

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

منم چندساله با یکی هستم...اولا ک همه چی خوب بود البته قهرم داشتیم ولی نه مثل الان..الان مدتیه خیلی عصبی و بد دهن شده سر هر چیز الکی همه چی به من میگه...دیشب باهاش خدافظی کردم بلاکش کردم..ولی واقعا دوسش دارم

کاربری دو نفره😍😍🤭🤭🌹🌹🌹🌹
اگه اذیت می‌کنه چرا دوسش داری؟اگه دوسش داری چرا کات کردی؟اگه کات کردی چرا میگی برگرده؟کلا فازو بگو

نمیدونم 

ولی مشکلات زیاد داشتیم دارم روانیییی میشم

🧿میشه واسه خوشبختیم صلوات بفرستین🙏🏻

وای چقد شبیه منی.منم دوشنبه کات کردم.اخلاقش گند بود  بی محلی بد دهن.منم دوستش داشتم ولی صبرم تموم شد.دوشنبه کات کردیم.بهش گفتم بلاکت میکنم ک دیگه برنگردیم.چون زیاد کات کردیم برگشتیم.ولی گفت نکن .پی ام نمیدم.یکم دلم یراش سوخت.حس میکنم دوسم داره ولی مدل خودش‌منم دلم گرفته ولی دو سه روز دلگیر بودن بهتر ازی عمره...

چررررا😞😞😞😞

چون منم یه احمق این مدلی داشتم سه ساله گورشو گم کرده از زندگیم البته ب زور ..با اینکه منم دوسش دارم ولی گذاشتمش کنار با خواسته خودم توام مطمئن باش یه روز خدارو شکر می‌کنی ک با ی آدم انرمال روانی نیسی من تو راه تو سه سال پیش بودم به هیچ وجه آشتی نکن نصیحت خواهرانه

نمیدونم  ولی مشکلات زیاد داشتیم دارم روانیییی میشم

ببین عزیزم همه چیز دوست داشتن نیس عشق وجود داشته باشه خوبه ولی به چه قیمتی؟ به قیمت اسیب زدن به خودت و روحت؟

با خدا باش پادشاهی کن😇
2706