2733
2739

ان شا الله همتون موفق باشید

خوشبحالتون😍😍

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ان شا الله همتون موفق باشید خوشبحالتون😍😍

هستی جونم😂من دست بردارت نیستم

جون من جوابمو بده تو تل 

هی میرم نگاه میکنم میبینم جواب ندادی هنوز

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
ان شا الله همتون موفق باشید خوشبحالتون😍😍

هستی خانم ترو خدا بزور پیدات کردم

ج بده

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
2738
دارم برنامه ریزی میکنم عزیزم الان ایشالا از هفته بعد استارتو میزنم

حاضری هر شب گزارش کار بدیم؟ من میخوام واسه اینکه خانوادم چیزی نگن برم دانشگاه غیرانتفاعی. میترسم بخاطر جو دانشگاه و محیط جدید از هدفم دور بشم. بخاطر همین میخوام با یکی بخونم انگیزه بشه برام و کنکور یادم نره

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
اگه ریاضی هستی باید به فکر رفتن از کشور باشی بعدا عزیزم اینجا دیگه فایده نداره مهندسی

بهتره این موردو در نظر بگیری اینجا کلا از هر رشته ای هم وارد دانشگاه بشیم بازم‌ بازار کار نیست بریم اونور بهتره

با خدا باش پادشاهی کن😇
اگه ریاضی هستی باید به فکر رفتن از کشور باشی بعدا عزیزم اینجا دیگه فایده نداره مهندسی

کار برام مهم نیست. میخوام چیزی رو که دوست دارم بخونم اصلا دنبال شغل نیستم

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...
بهتره این موردو در نظر بگیری اینجا کلا از هر رشته ای هم وارد دانشگاه بشیم بازم‌ بازار کار نیست بریم ...

خب فیزیو و پزشکی و دندون تا حدودی خوبه ولی خب حق باشماس بریم بهترع

خب فیزیو و پزشکی و دندون تا حدودی خوبه ولی خب حق باشماس بریم بهترع

اره این موارد خوبن ولی چون تا حدودی رشته های تاپ محسوب میشن خیلی اشباع شدن مثل همین رشته ی انسانی که روانشناسی و حقوق تاپ هستن ولی خیلی اشباع شدن

با خدا باش پادشاهی کن😇
2706