2733
2739
عنوان

هست خانم ترو قران جواب بده

| مشاهده متن کامل بحث + 2120 بازدید | 117 پست
وا خب چیشد که یهو بهش ایناروگفت

تاپیکو کامل نخوندم ولی کاربر هستی مدام به استارتر میگف بس کن ادامه نده ریپلای نکن.انقدر گفت و استارتر بحثو ادامه داد که آخر اونجور گفت

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک شاشوخانومومیگن

چی شد توش؟؟؟

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️
2728
یا مسیح!!! چشم مهم اون عصاره ی عشقش هست یه قطره ام کافیه هخخخخ

لعنتی نصف لیوان پر کرده هنوز معدم میسوزه بهش فکر میکنم😂😂😩😂

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

ترس نداره که. اگه خودش نباشه و نخواد هستی رو تبلیغ کنه، باید ببینه‌ کیا این چیزایی رو که ایشون گفته‌‌می دونن. مطمئنا تعداد زیادی نیستن.

هستی یکی از اوناست.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2738
لطفا لینکشو بزار

فدا اون کاربر که گفت توی تاپیک ایشون دعواشون شده سریع زدم رفتم خوندم ولی انقد ترسیدم اومدم بیرون.اسم استارتر یادم نیست ولی عنوان تاپیک مهره مار بود

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
حتما جفتشون یکین

منم همین حدسو میزنم.البته کاربر عستی مدام از استارتر اون تاپیک میخواست که قفل کنه

ساید استاتر و هستی یه نفرن

حتما  همينه. تازگي ها چقدر همه به سحرو جادو اعتقاد پيدا كردن داريم پسرفت ميكنيم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
فدا اون کاربر که گفت توی تاپیک ایشون دعواشون شده سریع زدم رفتم خوندم ولی انقد ترسیدم اومدم بیرون.اسم ...

مرسی برم بینم پبداش میکنم

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
2706