1373
1341
عنوان

هست خانم ترو قران جواب بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1711 بازدید | 117 پست
کدومو 

کامت قبلی توضیح دادم عزیز.الان اون کاربر که گفتش توی تاپیک ایش.ن بحثشون شده انگار کامنتش رو حذف کرده

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

چرا زیاد شدن؟🤔

هر چند تنی که شما بگی فقط تجویزتو قطره ای کن خیلی ستمه لیوانی😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
یکی از کاربرا تو همین تاپیک کامنت گذاشت گفت اسارتر و اون خانوم هستی توی تاپیک ایشون بحث کردن بعد من ...

خب شاید کاربریاشون یکیه!!!

بعضی وقتا وقتی یکی میگه:”ببخشید،اشتباه کردم”بهتره قبول کنید!!چون”خوب کاری کردم،اصلا به تو ربطی نداره”آپشن بعدیِ که بهتون ارائه میده!!!
1350
کامنت قبلیم گفتم گلم

توتاپیک کیه؟؟اسمشومیگی بریم بخونیم ماهم؟؟

مادربودن زیباترین شادی دنیاست ونمیدانی من به خاطرآمدن توچقدربه اشک هایم لبخندمیزنم     خداجونی لطفتوشامل حال ماهم بکن وبذارمنم حس مادرشدن روتجربه کنم.دوست جونیااگه امضامودیدیدبرامون دعامیکنیدکه یه نی نی سالم داشته باشیم
واقعی بود اونوقت؟

نمیدونم والا.ولی یه لحظه بدجور ترسیدم

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟

@هستی..   ..

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘
1376
هر چند تنی که شما بگی فقط تجویزتو قطره ای کن خیلی ستمه لیوانی😂

یا مسیح!!!

چشم مهم اون عصاره ی عشقش هست یه قطره ام کافیه هخخخخ

بعضی وقتا وقتی یکی میگه:”ببخشید،اشتباه کردم”بهتره قبول کنید!!چون”خوب کاری کردم،اصلا به تو ربطی نداره”آپشن بعدیِ که بهتون ارائه میده!!!
1226
وا خب چیشد که یهو بهش ایناروگفت

تاپیکو کامل نخوندم ولی کاربر هستی مدام به استارتر میگف بس کن ادامه نده ریپلای نکن.انقدر گفت و استارتر بحثو ادامه داد که آخر اونجور گفت

تاپیک شاشوخانومومیگن

چی شد توش؟؟؟

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘
1339