1421
1389
عنوان

هست خانم ترو قران جواب بده

1714 بازدید | 117 پست

ترو قران

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...
ببخشید بچگی کردم 
دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

چی؟

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
1436

هستی ۰۰۰۰۰@ 

هستی بیا بگو ببینم چیشده... من خوابم نمیبره تا نفهمم شبح چرا غلط کرده 😁😁

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘
1394

چیه جریان هستی؟

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

وااااا

چی شده ؟؟

چراهی تاپیک میزنی هستی رومیخوای

مادربودن زیباترین شادی دنیاست ونمیدانی من به خاطرآمدن توچقدربه اشک هایم لبخندمیزنم     خداجونی لطفتوشامل حال ماهم بکن وبذارمنم حس مادرشدن روتجربه کنم.دوست جونیااگه امضامودیدیدبرامون دعامیکنیدکه یه نی نی سالم داشته باشیم
بگو چی شده تا به هستی بگم بیاد😂

بگو بیاد فقط همین.خواهش

1391

بگوجریانو تاماهاریش سفیدی کنیم برات  

مادربودن زیباترین شادی دنیاست ونمیدانی من به خاطرآمدن توچقدربه اشک هایم لبخندمیزنم     خداجونی لطفتوشامل حال ماهم بکن وبذارمنم حس مادرشدن روتجربه کنم.دوست جونیااگه امضامودیدیدبرامون دعامیکنیدکه یه نی نی سالم داشته باشیم
1437