1619
1632
عنوان

هست خانم ترو قران جواب بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1792 بازدید | 117 پست
یکی از کاربرا تو همین تاپیک کامنت گذاشت گفت اسارتر و اون خانوم هستی توی تاپیک ایشون بحث کردن بعد من ...

واقعی بود اونوقت؟

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
کدومو 

کامت قبلی توضیح دادم عزیز.الان اون کاربر که گفتش توی تاپیک ایش.ن بحثشون شده انگار کامنتش رو حذف کرده

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟

درمان تخصصی  زگیل تناسلی توسط  متخصص جراح ارولوژی با دستگاههای مجهز به تکنولوژی روز دنیا

Iran-urology.com

02188196551

02188196449

ما رو دنبال کنید

چرا زیاد شدن؟🤔

هر چند تنی که شما بگی فقط تجویزتو قطره ای کن خیلی ستمه لیوانی😂

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
1522
کامنت قبلیم گفتم گلم

توتاپیک کیه؟؟اسمشومیگی بریم بخونیم ماهم؟؟

خدایاتورو به حق بزرگیت،توروبه حق چهارده معصومت قسمت میدم این ماه ناامیدم نکن آی یو آیم مثبت بشه.التماست رومیکنم خداجون🙏🙏🙏🙏🙏🙏بچه هاامضاموکه خوندیداگه دوست داشتیدبرام دعاکنید❤❤❤
واقعی بود اونوقت؟

نمیدونم والا.ولی یه لحظه بدجور ترسیدم

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟

@هستی..   ..

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘
1620