1421
1389
عنوان

هست خانم ترو قران جواب بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 117 پست
فقط سرخالی باشه تو دست داره میبره  نریزه این‌ور اون ور

اسی خوندی نظریه خانمه آق دکترو؟؟

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘
خدااایی چیزایی که گفت درست بود

چی شده؟؟

شماخبرداری؟؟

مادربودن زیباترین شادی دنیاست ونمیدانی من به خاطرآمدن توچقدربه اشک هایم لبخندمیزنم     خداجونی لطفتوشامل حال ماهم بکن وبذارمنم حس مادرشدن روتجربه کنم.دوست جونیااگه امضامودیدیدبرامون دعامیکنیدکه یه نی نی سالم داشته باشیم

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

وای یا خدا رفتم اون تاپیکو خوندم  منم به رعشه افتادم    

چی شده؟

اصحاب امام تا هنوز در کربلا مانده اند...آماده در کنار او...که مدعیانی چون ما را اطمینانی نیست...!امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1401
کدوم پنج تن؟

هفت تن؟😐😂

فقط 46 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
کدوم کی کجااا

یکی از کاربرا تو همین تاپیک کامنت گذاشت گفت اسارتر و اون خانوم هستی توی تاپیک ایشون بحث کردن بعد من رفتم تاپیکشو خوندم کاربر هستی یچیزایی درمورد استارتر گفت.مثلا گفت لباست مشکیه الان پریودی طالبی جلوت هست و...

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟
1394

استارتر نمیدونم کدوم هستی رو باید تگ کنم. وگرنه کمکت می کردم.

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.
کدوم تاپیکو؟؟؟

کامنت قبلیم گفتم گلم

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟
هفت تن؟😐😂

چرا زیاد شدن؟🤔

خیانت،فقط جنسی نیست...خیانت ذاتاً طیفی هست از هر رفتاری،به ترتیبی که در اون لحظه کاری کنی که اگر همسرت شاهدت بود،نمیکردی...     هر خرابی رو میشه درست کرد،جز ذات خراب!   دست و بالم بستست،کاش میشد بگم اونایی که باهاتون خوش میگذرونن چی پشت سرتون میگن و چه تفکراتی راجع بهتون دارن.مثل دستمال هستین..!
1396
یکی از کاربرا تو همین تاپیک کامنت گذاشت گفت اسارتر و اون خانوم هستی توی تاپیک ایشون بحث کردن بعد من ...

وا خب چیشد که یهو بهش ایناروگفت

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅
یکی از کاربرا تو همین تاپیک کامنت گذاشت گفت اسارتر و اون خانوم هستی توی تاپیک ایشون بحث کردن بعد من ...

لطفا لینکشو بزار

اگه قرار باشه با توجه به جیبم یه جایی برم🤔🤔فقط میتونم برم تو فکر😒😒😭😭😝😝😝

خوب بعضی آدما موکل دارن میفرستن خونه ی طرف.اینکه چیزی نیست

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین  
1331