1422
1411
عنوان

هست خانم ترو قران جواب بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 117 پست

@هستی۰۰۰۰۰

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

@پلنگ_صورتی2    

ببین مشکل اینا با چند قطره حل میشه😂😂😂

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390
@پلنگ_صورتی2     ببین مشکل اینا با چند قطره حل میشه😂😂😂

یه استکان بدون ناخالصی😐😐😐😐

دختر: سلام اسمت چیه چند سالته؟پسر: پارسا 26 یو؟دختر: اسمت پسر:پارسا 26 یو؟دختر: اسمت پسر:پارسا 26 یو؟دختر: اسمت و این روند 30 دقیقه ادامه داشت تا پسره زنگ زد فهمید اسم دختره اِسمَت بود!!  
@پلنگ_صورتی2     ببین مشکل اینا با چند قطره حل میشه😂😂😂

معجون😂😂😂

فقط 46 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
1376

وای یا خدا رفتم اون تاپیکو خوندم  منم به رعشه افتادم  

حیفه شوهرم بابا نشه.تصور اینکه یه دخترکوچولو با چشمای درشت و موهای مشکی یا یه پسرکوچولو که از تپلی دستاش مثل نون بربری شده، مامان صدام بزنه قند توی دلم آب میکنه.خدا همه تون رو حاجت روا کنه،میشه واسه رسیدن به آرزوم 1 دونه صلوات بفرستید؟

حله خانم اقای دکتر😂😂😂

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘
معجون😂😂😂

🤪🤪🤪🤪🤪🤪💩💩💩😂😂😂

1396

یا پنج تن😂😂😂😂😂

فقط 46 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم
وای یا خدا رفتم اون تاپیکو خوندم  منم به رعشه افتادم    

کدوم تاپیکو؟؟؟

مادربودن زیباترین شادی دنیاست ونمیدانی من به خاطرآمدن توچقدربه اشک هایم لبخندمیزنم     خداجونی لطفتوشامل حال ماهم بکن وبذارمنم حس مادرشدن روتجربه کنم.دوست جونیااگه امضامودیدیدبرامون دعامیکنیدکه یه نی نی سالم داشته باشیم
یا پنج تن😂😂😂😂😂

کدوم پنج تن؟

دختر: سلام اسمت چیه چند سالته؟پسر: پارسا 26 یو؟دختر: اسمت پسر:پارسا 26 یو؟دختر: اسمت پسر:پارسا 26 یو؟دختر: اسمت و این روند 30 دقیقه ادامه داشت تا پسره زنگ زد فهمید اسم دختره اِسمَت بود!!  
1331