1619
1605
عنوان

هست خانم ترو قران جواب بده

1792 بازدید | 117 پست

ترو قران

دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

ها

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم، التماس میکنم نظرات منو لایک نکنین فقط اگه جواب داشت ریپلی کنین 😣😣. ممنون😊😘
ببخشید بچگی کردم 
دوران بـقا چـو بـاد صـحـرا بـگذشـت/ تلخی و خوشی و زشت و زیبا بگذشت__ پنداشت ستمگر که ستم بر ما کرد/بر گـردن او بـمـانـد و بــر مـا بــگـذشـت 🌷مخاطب خاموش دیروز و روشن!امروز...

درمان تخصصی  زگیل تناسلی توسط  متخصص جراح ارولوژی با دستگاههای مجهز به تکنولوژی روز دنیا

Iran-urology.com

02188196551

02188196449

ما رو دنبال کنید

چی؟

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍
1522

هستی ۰۰۰۰۰@ 

هستی بیا بگو ببینم چیشده... من خوابم نمیبره تا نفهمم شبح چرا غلط کرده 😁😁

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... دوستان من ی مسئول خرید و حسابدار فروشگاه تره بارم ساعت کاریم ۵صبح تا ۱۲شب.... البته وسطاش هروقت بخوام استراحت میکنم... معمولا ۱۱ظهر میخوابم تا ۱یا۲... من حالم خوبه ب دعاهای شما😘😘😘😘 همین چندساعت خواب برام کافیه... اگه سوال دیگ‌ای دارین تاپیک داستان زندگیم و بخونید🌹🌹🌹😘😘
1614

چیه جریان هستی؟

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

وااااا

چی شده ؟؟

چراهی تاپیک میزنی هستی رومیخوای

خدایاتورو به حق بزرگیت،توروبه حق چهارده معصومت قسمت میدم این ماه ناامیدم نکن آی یو آیم مثبت بشه.التماست رومیکنم خداجون🙏🙏🙏🙏🙏🙏بچه هاامضاموکه خوندیداگه دوست داشتیدبرام دعاکنید❤❤❤
بگو چی شده تا به هستی بگم بیاد😂

بگو بیاد فقط همین.خواهش

1620

بگوجریانو تاماهاریش سفیدی کنیم برات  

خدایاتورو به حق بزرگیت،توروبه حق چهارده معصومت قسمت میدم این ماه ناامیدم نکن آی یو آیم مثبت بشه.التماست رومیکنم خداجون🙏🙏🙏🙏🙏🙏بچه هاامضاموکه خوندیداگه دوست داشتیدبرام دعاکنید❤❤❤
1628