1373
1341
عنوان

اونایی ک خوابتون نمیبره بیاین

353 بازدید | 52 پست

تو رو خدا بگین چیکار کنم ک بخوابم سه شب هستش ک خواب ندارم و پا به ماه هستم البته پا به ماه ک چ عرض کنم ۸روز از ۹هم اضاف بردم.ینی۴۰هفته ام

عزیرم ماست و دوغ خوبه

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

وای منم پا به ماهم شبا خوابم نمیبره

فقط 48 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی فرشته کوچولوم                           به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
1379

هرجوریه بخواب من تو زایمان کم اوردم بخاطر این بی خوابی

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
1376

شبا قبل خواب یکم مطالعه کن اینجوری ذهنت خسته میشه وقتی هم چشماتو میبندی باید ذهنت خالیه خالی باشه نباید اجازه بدی فکر و خیالی ذهنتو درگیر کنه باید به صدای تنفست گوش بدی

با خدا باش پادشاهی کن😇

من که از بی خوابی و گرسنگی نشستم دارم کیک که غروب درست کردم میخورم با اینکه یه ساعت پیش شام خوردیم 😐

فقط 48 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی فرشته کوچولوم                           به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
بارداری برا من دعا کن زندگیم‌شیرین بشه بعدم تا میتونی الان حسابی بخواب که بچه دتیا بیاد از خواب خ ...

ایشالا ک زندگیت همیشه شیرین و پا برجا باشه.چجوری آخه؟؟خوابم نمیبره😭😭😭😭😭

منم باید صبح بیدار شم کلی کار دارم تا شب

ولی خواب ندارم

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
1288
ایشالا ک زندگیت همیشه شیرین و پا برجا باشه.چجوری آخه؟؟خوابم نمیبره😭😭😭😭😭

گوشیو بزار کنار

تمرکز کن

اگرم زایمانا طبیعیه

سعی کن در طول روز و اخرشب پیاده روی داشته باشی ورزشای مخصوصو انجام بدی

هم روند زایمانت راحتتر پیش میره

هم خسته میشی خوابت میبره

من از ترس نمیتونم بخوابم

ی مارمولک تو اتاق دیدم تا اومدیم بکشیمش در رفت 

نمیدونم کجا رفت

شوهرم گرف خوابید

منم نشستم گریه میکنم

خوابم میاد جرات نمیکنم بخوابم،نشستم رو کاناپه

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وَ مِـݩ شـَرِّ حـاسـدإ إذا حـسـَد(لطفا برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستین)ممنون😘
1339