2737
2734

لوزه مو من ۳ سالی میشع عمل کردم

ب قدری درد داره ک از زایمان بدتره

منم سنگ داشتن و چن وقتی یبار ی چیز گرد زرد رنگ ازش میپرید تو دهنم ک همون سنگاش بودن

اخری عادت کرده بوده با خلال دندون درشون میوردم لوزه هامو خونی میکردم

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علائمتومیشه بگی

کاملا مشخصه لوزه ها قشنگ دیده میشن!

دهنتو وا کنی اگ بزرگ باشن!

😐😐

😒سرما میخوری

و بدترینش این همون سنگ میگیرن

سوراخ سوراخ میشن غذا توش گیر میکنه

غذاها تبدیل ب ی توپ گرد زرد میشن

بعد چن وقت از سوراخا میفتن بیرون

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   
کاملا مشخصه لوزه ها قشنگ دیده میشن! دهنتو وا کنی اگ بزرگ باشن! 😐😐 😒سرما میخوری و بدترین ...

من بیشترمواقع گلودردمیگیرم احساس میکنم چیزی توگلوم گیرکرده دهنم خشک وتلخ وبدبومیشه باگوش پاک کن درمیارم سنگارو

من بیشترمواقع گلودردمیگیرم احساس میکنم چیزی توگلوم گیرکرده دهنم خشک وتلخ وبدبومیشه باگوش پاک کن درمی ...

ن من یادم نی این علائمو ولی عملش دردناکه همین

2738
پسرم در کودکی دو بار عمل کرد . بار اول عمل کرد ولی بعد از سه سال دوباره عود کرد و شدیدتر هم شد . بار ...

بعد عمل خیلی بیقراری میکرد؟ عملش لیزری نبود؟ من برای پسرم واقعا نگران شدم، میگن عمل سختی نیست که

جددددی میگین من چند وقت دیگه قراره پسر شش سالم رو عمل کنن، یعنی اینقدر دردناکه

برای بچه نه

جددددی میگین من چند وقت دیگه قراره پسر شش سالم رو عمل کنن، یعنی اینقدر دردناکه

اصلا عملش برای بچه ها سخت نیست نگران نباشین 

فوقش سه روز درد دارن 

اون عمل لوزه که درد وحشتناک داره برای بزرگسالانه که ده روز هیچی نمیتونی بخوری 

ولی من خودم همراه مریض بودم بیمارستان یه دونه بچه لوزشو عمل کرده بودن والا دردی نداشت اونم ۶ سالش بود اصلا گریشو ندیدم 

نگران نباشین برای بچه ها راحته

🌸
الهی شکر، چنان ذهنم درگیره که خدا میدونه،،،ممنون از پاسخگوییتون

خواهش میکنم اصلا نگران نباشین اتفاقا بچه راحت میشه 

مثل من نمیشه که تو ۲۴ سالگی دکتر میگه باید ۶ سالت بود عمل میشدی ...

🌸
2706