2726
عنوان

هر كسي در مورد حساسيت به پروتعيين گاوي تجربه داره بياد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1483 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا هر دكتري يه چيزي ميگه  ب من گفت سفيده نخورم زرده بخورم  سويا  بادام زميني&nbs ...

منم خیلی این دکتر و اون دکتر رفتم ولی اخرش دکتری که قبول داشتم انتخاب کردم و هرماه بردم پیش همون 

سویا بود درسته تخم مرغ کامل چه زرده چه سفیده گفت نخور

بازم الحمدالله  خودم ميگفتم شايد كم كم بخورم بدنش عادت ميكنه

نه خواهرم وقتی میخورد بی تابی بچه اش بیشتر میشد...

ولی مدام زیر نظر دکتر بود مثلا می‌گفت از یه چیزی که تاثیرش کمتره مثل ماست شروع کن چند روز بخور ببین باز خون داخل مدفوعش هست؟ مثلا یه مدت ماست میخورد چیزی نبود ولی شیر میخورد بدتر میشد

الان یکسالش که هست همه چی میخوره فقط بستنی هنوز نمیتونه بخوره

واسه بچه هم دکتر آزمایش داد نتیجه اش که اومد گفت رفع شده مشکلش می‌تونه بخوره

2728
ببخشید میشه به منم کمک کنید دخترم وقتی ۲ماهش بود صورتش شد پراز جوش که دکتر گفت حساسیت داره به پروتی ...

علائمشو گفتم اون بالاتر. ببین الان علائم پسرت چیه دقیقا؟ فقط مدفوعش شل و سبزه همین؟ جوش نداره دیگه؟ اگه فقط همینه احتمالا آلرژیش کمه یا شایدم اصلا به یه چیز دیگه مثلا آلرژی داره به شیر نیس. شایدم واسه شیر خشکشه مثلا نمیسازه بهش. نمیدونم کلی احتمال دیگه هست باید خودت دقیق حواست باشه و ببینی چیا میخوری و بچه چطوره دقیقا من اینطوری نمیتونم بگم. ولی کلا مثلا وقتی یه چیزی میخوری علائمش چند روز بعد ممکنه نشون داده بشه یا زودتر. مثلا بچه من دکتر میگفت تا سه روز صبر کن  ولی برا بچم من تا دوهفته باید صبر میکردم تا علائم آلرژی بره و ثابت بشه . هر بدنی یه جوره. ولی کلا برا اینکه بفهمی یه خوراکی مشخص بخور ۱۰ روز صبر کن بعد یه چیز دیگه تست کن. الان رولت خوردی توش هم لبنیات داره هم گندم هم تخم مرغ هم حالا کاکائو یا نارگیل و ... الان چندین نوع آلرژن رو باهم خوردی من چی بگم آخه😉 یکی یکی بخور تا بفهمی به کدوم حساسیت داره

ممنون من فکر میکردم کم کم بخورم بدنش عادت کنه اخه فقط سوختگی مقعد رو داره گاهی اوقات  و گاهی ا ...

نه عزیزم هیچ وقت عادت نمیکنه بلکه شرایطش وخیم تر میشه پرزای معدش و رودش میریزه دچار خونریزی و زخم و عفونت روده و ... میشه. تنها راه درمان آلرژی نخوردن اون ماده آلرژی زاس. نه دارو میخاد نه هیچی. فقط نباید بخوری تا این دوره بگذره . هرچی نخوری زودتر خوب میشه

واااي  از كجا بفهمم ب گندم هم حساسيت داره ؟؟؟

همین علائم رو باید بررسی کنی دیگه. فک کنم خودت گفتی گندم هم تو لیست نخورده هامه دیگه.

کار سختیه فهمیدنش . رژیم سفت و سختی میخاد که یه مدت هیچی نخوری تا بچه شرایطش و حالش خوب بشه بعد یکی یکی با فاصله دو هفته بخوری ببینی چی میشه. همه میگن فاصله سه روز ولی من میگم دو هفته تا کامل مطمئن بشی. من خودم انجام دادم ولی پدرم دراومد چاره نداشتم و ندارم. بچم فقط و فقط شیر خودمو میخوره. ولی بچه شما اگه شیرخشک میخوره و بهش میسازه چه کاریه عزیز من بهش شیرخشک بده و اصلا خودتو درگیر آلرژی و این حرفا نکن راحت زندگیتو بکن بچتم اذیت نکن با این چیزا.

نه عزیزم هیچ وقت عادت نمیکنه بلکه شرایطش وخیم تر میشه پرزای معدش و رودش میریزه دچار خونریزی و زخم و ...

خيلي ممنون ماريلا جون 

پس وقتي اون علايما رو ك گفتين نداشت يعني حساسيت نداره درسته ؟؟ 

مشكل من اينه اصلا نميدونم ب چي حساسيت ميده يا ن 

خوراكيام همه اونا بود ك نوشتم 

تخم مرغ هم خيلي خيلي كم ميخورم 

اما بايد همينم نخورم 

عجب  اما يكي از آشنايان ميگفت گوشت گاو خوردم حواسم نبوده  بعد خون ديده

نمیدونم. دکتر من میگفت راستم میگفت برا ما تقریبا همینطوری بود. میگم بدن هر کسی یه طوری واکنش نشون میده. علائم به صورت عمومیه دیگه. شاید اون باز آلرژیش دیگه خیلی زیاد بوده بنده خدا

نمیدونم. دکتر من میگفت راستم میگفت برا ما تقریبا همینطوری بود. میگم بدن هر کسی یه طوری واکنش نشون می ...

حتما 

ميگفت كلا رعايت ميكرده ك با فراموش كردن اينجوري شده 

و اينكه از ٨/٩ ماه گفت كم كم شروع كردم ك اتفاقي نيفتاد 

الانم پسرش دو سالشه و كاملا خوب شده 

خيلي ممنون ماريلا جون  پس وقتي اون علايما رو ك گفتين نداشت يعني حساسيت نداره درسته ؟؟  ...

خواهش میکنم عزیزم. من چون بچم و خودم خیلی اذیت شدیم و همچنان داریم اذیت میشیم سعی میکنم هرچی میدونم بگم تا شاید یه مادر و یا بچه دیگه کمتر اذیت بشن و زودتر متوجه آلرژی بشن.

وقتی علائم نداره دیگه شرایطش عادیه دیگه مثل بچه آدمیزاده 😉😁 ولی وقتی آلرژی داره یه چیزیش میشه خودت میفهمی . ایشالا که هیچیش نمیشه. 

ولی برا اینکه راحت باشی باید موارد آلرژی زارو بشناسی تا اگه اونارو خوردی حواست به علائم بچه باشه

2706