2726
عنوان

میترسم دوباره بخوابم 😔

158 بازدید | 11 پست

همین الان بدترین خواب عمرمو دیدم 😢

خواب دیدم تو یه خونه خیلی قدیمی و تقریبا مخروبه گیر افتادم هر دری رو که باز میکنم تا فرار کنم به یه اتاق میرسه در خروجی نداشت. تو تمام این مدتم یه دیو (نمیدونم شاید جن) افتاده بود دنبالم دوبار منو کشت ولی من بعد کلی درد و تلاش دوباره زنده شدم (مثل وقتایی که بختک میوفته رو آدم تلاش میکنی تا با تکون دادن دست و پا بیدار شی، من اینطوری زنده میشدم) بعد دوباره میدوییدم تا در خروجی خونه رو پیدا کنم‌‌‌... بعدش از ترس بیدار شدم. نمیدونم چرا انقدر طول کشید تا ترس بیدارم کنه 😭

فکر کنم تا صبح بیدار بمونم

⭕ مترجم هستم. اگه نیاز به ترجمه داشتین بهم پیام بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنهایی؟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2728
خب خواب بود اون عزیزم، الان که میدونی جات امنه تو خونه خودتونی..‌. بخواب ایشالا دیگه کابوس نمیبینی

میترسم دوباره خواب ببینم 😢 الان که بیدارم نمیترسم که

تو اتاقم آره، تو خونه نه

نتر س یه رویا بیشتر نبوده☺   احیانن رمان یا فیلم .تخیلی ندیدی؟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
میترسم دوباره خواب ببینم 😢 الان که بیدارم نمیترسم که

ن بابا من تجربشو دارم بخوابی باز خواب نمیبینی بخواب.آیت الکرسی بخون ک خواب بد نبینی

نتر س یه رویا بیشتر نبوده☺   احیانن رمان یا فیلم .تخیلی ندیدی؟

نه والا... نمیدونم این چی بود ذهنم واسه خودش ساخت 😑😭