2733
2734
عنوان

چقدر قديما نيني سايت خوب بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واي نگو توروخدا😒😒🤦‍♀️

به نظرم اون سالهای اول سایت اینترنت دست هر ننه قمری موجود نبود بیشتر افراد تحصیلکرده بودن شاید بخاطر همین لحن ها و کاراشون عوض شده 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
2728
به نظرم اون سالهای اول سایت اینترنت دست هر ننه قمری موجود نبود بیشتر افراد تحصیلکرده بودن شاید بخاطر ...

دقيقا همينه

عوام به اينترنت دسترسي نداشتن 

و افراد تحصيلكرده بودن

دقيقا 

آفرين زدي به هدف💪

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..

الان شده رمال خونه تایپک زدم‌در خصوص بارداری برو ببین کسی جواب نداد کافیه بزنم دعا نویسی فال مادرشوهر بد غییت عکس دوست پسر تا همه بریزن جواب بدن واقعا فرهنگ اینو خیلیا ندارن ک بگن ی برنامه هستش ک‌از اسمش مشخص مختص خانم های باردارو بارداریه تازه حرفم بزنیم توهین میکنن😂😂 الان همه تایپکی هست همه موضوعی هست جز بارداری و...

2738
الان شده رمال خونه تایپک زدم‌در خصوص بارداری برو ببین کسی جواب نداد کافیه بزنم دعا نویسی فال مادرشوه ...

عالي گفتي😆😆

چرا اينجوري شديم ما؟

قبلنا همه بهتر بوديم

پيج اينستاگرام من  liana_mehrbakhsh  هست..
عالي گفتي😆😆 چرا اينجوري شديم ما؟ قبلنا همه بهتر بوديم

بخدا قسم الان برو ببین یکی‌تایپک زده دعوا با دوست پسرم یکی زده خیانت یکی زده رنگ موهام بهم‌میا یکی‌زده مهره مار کلا نی نی ساست نیست خو می خونه شد رفت منم از فردا ساغیتونم 😁😂🤣🤣 هر مشکلی داریم برا بارداری میپرسیم دختر مدرسه ایا یا مردا میان جواب میدن 😂🤣 حانمها مشغول غییت و ...بخدا