2737
2734
عنوان

قلبم شكسته تبعيض خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 60 پست
اگ باهاشون تو ی ساختمون باشی و مجبور باشی روزی دو دفع ببینیشون چی

نمیدونم والا ،من شرایط شما رو نمیدونم ولی خودم به شخصه وقتی مشغول انجام کاری برای هدف خاصی هستم اصلا خانواده همسرم ذره ای به چشمم نمیان و برام اهمیت ندارن نه کارهاشون نه رفتارهاشون مثلا وقتی درس میخوندم یا کلاسهای متفرقه میرفتم اینقدر سرم شلوغ بود بهشون فکر هم نمیکردم اتفاقا تو اون برهه از زمان بیشترین محبت رو میکردن بهم 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

ببین عزیزم میفهمم چی میگی چون منم همین مشکلو داشتم منتها من از این میسوزم مادر شوهرم خالمه وقتایی ک بیمارستان بستری بود تا خود صبح پرستاریشو کردم اما جاریم حالشم نمیپرسید هر کاری فکر کنی براش کردم اما احترامشو فقط ب اون جاریم میذاره بی اون غذا از گلوش پایین نمیره با اینکه همه میدونن جاریم اصلا عروس خوبی براشون نیس ولی چون خودش انتخابش کرده از ترس پسرش اینکارارو میکنه

اوایل خیلی از این رفتارش ناراحت میشدم ک چرا منو حساب نمیکنه اما الان ک ادم حسابشون نمیکنم انقدر حالم بهتره

کاری از دستم بر بیاد هم نمیکنم خودشم فهمیده و نمیتونه اعتراض کنه

ب خواهرشوهرم ک دختر خالمه خیلی محترمانه گفتم ک خیلی کارا برای مادرت کردم و متوجه نشد من بعد توقعی از من نداشته باشید و واقعا بهم حق داد گفت اخلاق مادرمو میدونم و بعد از اون سر سنگین شدم عین خانوما میرم نیم ساعت میشینم دست ب سیاه سفید نمیزنم احترامم نگه میدارن میدونم دوسم ندارن خوب نداشته باشن منم دوسشون ندارم

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=102136632]عزيزم دومي هستم[/QUOT من تصمیم گرفتم کمتر برم خونه مادرشوهرم اینجوری کمتر حرص م ...

منم امشب به شوهرم اومديم هيچي نگفتم ديگه ادم چي بگه تف سر بالاست تا كي بگه يكبار شوهرم غير مستقيم بهم فهموند كه بايد به اين رفتارها عادت كرد

2731
من هیچی نیس ک سرم بهش گرم کنم خیلی سخت

پس سعی کن اصلا برات مهم نباشن ،تا اونجایی که میتونی هم تنها نرو پیششون با همسرت برو و بیا 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

حالا همه ازدست مادرشوهر گلایه دارن 

من 90درصد پدرشوهر 10 درصدم بقیه شون

یه پیرمرد عجیب غریب که شدیدا هم ادعای مسلمونی داره. حالا تمام جوانیشو تو راه غلط سپری کرده و چندسالی میشه نمازخون شده و فکر میکنه پیغمبره وآدمای دیگه تمام کافر

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
من هیچی نیس ک سرم بهش گرم کنم خیلی سخت

به سرگرمي نيست عزيزم من خيلي سرم شلوغه اما رفتارشون انقدر عذاب آوره كت لحظه اي از جلوي ذهنم نميره مثل خوره تو جونمه

زننده ، زننده است ديگه اونم الكي 

انصاف كجاست؟ 

ميخوان كه اون ناراحت نشه يا خوشحال بشه كه اون و تحويل مي گيرن كه يه دل و بشكونن و با خودشون بگن اون كه نمي فهمه اين و حالا بچسبيم

تصميم بر قطع رابطه گرفتم اميدوارم خدا كمكم كنه و موفق بشم 

پس سعی کن اصلا برات مهم نباشن ،تا اونجایی که میتونی هم تنها نرو پیششون با همسرت برو و بیا 

امشب فقط تو اتاق به همسرم گفتم اينا چرا اينجوري مي كنن مگه چيكار كردم

اون بنده خدا هم اومد خودش متوجه سكنات شد كلا همش هي ميومد كنارم هي حرف مي زد دلم براي اونم سوخت

2738
منم امشب به شوهرم اومديم هيچي نگفتم ديگه ادم چي بگه تف سر بالاست تا كي بگه يكبار شوهرم غير مستقيم به ...

برای من یه چیز ثابت شده وجود داره اونم اینه هر چقدر به مادرشوهرم بی احترامی کنی همونقدر ارزشت میره بالا من چند بار در حمایت از مادرشوهرم با شوهرم درگیر شدم الان افسوس میخورم میگم کاش جلو شوهرمو نمیگرفتم تا حساب کار بیاد دست مادرشوهرم من ذاتا آدم مهربونی هستم خیلی وقتا خواستم مادرشوهرم ضایع کنم اما خوب دلم نیومده یاد کارای خوبشم آفتادم وجدانم نذاشته

خدایا ازت خواهش میکنم هرگز حسرت های زندگیم رو تبدیل به عقده نکنی
امشب فقط تو اتاق به همسرم گفتم اينا چرا اينجوري مي كنن مگه چيكار كردم اون بنده خدا هم اومد خودش متو ...

بهترین کار همینه که زیاد به روی شوهرت نیاری چون خدایی اون بنده خداها که کاری از دستشون بر نمیاد تازه گله کردنمون هم بذاشون عادی میشه و کم کم بی تفاوت میشن

برای من یه چیز ثابت شده وجود داره اونم اینه هر چقدر به مادرشوهرم بی احترامی کنی همونقدر ارزشت میره ب ...

خدا خودش كمكمون كنه 

من كه ديگه كم اوردم چيزي نمونده به بند قطع 

بهترین کار همینه که زیاد به روی شوهرت نیاری چون خدایی اون بنده خداها که کاری از دستشون بر نمیاد تازه ...

والا ادم از يه طرفي ميگه بگه كه بعدا علت قطع رابطه رو در جريان باشن واسه همينه ميگم فردا بهش بگم

ديگه اومديم خونه هيچي نگفتم  حالا به نظرتون فردا بهش بگم كه ميخوام به اين دلايل قطع رابطه كنم ...

اصلا نگو اتفاقا اینقدر نا محسوس روابطت رو کم کن که حتی همسرت هم متوجه نشه که چرا روابط کم شده چون اگر بگی ممکنه یه مدت همراهیت کنه ولی خیلی طول نمیکشه که دلش برا خانوادش تنگ میشه

2706