2737
2734
عنوان

قلبم شكسته تبعيض خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 60 پست
اگر كاري كرده بودم نمي سوختم اما به چه دليل؟ اين همه احترام جوابش ميشه اين

زیادی احترامشونو نزار. ولشون کن. من که اصلا باهاشون صمیمی نمیشم. در حد معمولی صحبت میکنم. ولی جاریم خودشو میچسبونه بهشون . ولی من نه. 

ولشون کن بابا. اصلا محلشون نزار.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما ناراحتیت رو نشون نمیدی ازت حساب نمیبرن دقیقا من ناراحتیم نشون میدم خیلی بهم احترام میزارن اما ج ...

دقيقا زدي تو خال 

اون سريع اخماش ميره توي هم يكم بامن حرف بزنن حالا حرف معموليا اخم و تخم مي كنه 

اما من احمق همش نيشم بازه 

ميخوام نقطه ضعف ندم دستشون بدتر كنن

2728

خاله من 4 تا عروس داره یکیش شره مجبورا بهش احترام بزارن نسبت به بقیه.یه عروسشم کلا کزته خیلی در خدمته ولی کلا جلوی اون شره خیلی بهش بها نمیدن تا شر نشه. اینو گفتم تا بدونی هر احترام گذاشتنی از صمیم قلب نیست

نمي تونم خيلي ازارم ميده شما خودتو بزار جاي من

من چی بگم ک خانوادش با شوهر من قطع رابطه ان

اونوقت واسه دختر نکبتشون خونه خریدن،ماشین خریدن،واسه شوهرش مغازه زدن،خرج زندگیشونو میدن

الهی خیر نبینن داغ ببینن از اسمون همین طور بلا بباره واسشون

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
مادر شوهر منم همینه... فقط جاری سومیم میاد کلا من رو فراموش میکنه... انگار نه انگار منم وجود دارم... ...

به من اصلا جلوي اون تعارف نمي كنن اصلا منو نمي بينن اينش عادي شده برام جديدا كم محلي مي كنن و اخم و تخم لجم در مياد اخه به چه دليل ؟

2738

برا منم همینه ولی مهم نباشه برات حتما یک دلیلی داره دیگه ادم ها ازادن هر کسی رو که دلشون میخواد دوست داشته باشن 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
حتما ناراحتیت رو نشون نمیدی ازت حساب نمیبرن دقیقا من ناراحتیم نشون میدم خیلی بهم احترام میزارن اما ج ...

عزیزم شما شعور طرفتم بالاس ک وقتی میبینن ناراحت میشی مراعاتت رو میکنن

من ناراحتیم رو گاهی بروز میدم و از من خوششون نمیاد

اما جاریم ک همش میخنده رو دوس دارن میگن همش میخنده خوبه

دنیا را بغل گرفتیم گفتندامن است...                                  هیچ کاری با ما ندارد                                            خوابمان برد بیدار شدیم دیدیم                                       آبستن تمام دردهایش شده ایم...ツ
به من اصلا جلوي اون تعارف نمي كنن اصلا منو نمي بينن اينش عادي شده برام جديدا كم محلي مي كنن و اخم و ...

خب کمتر رفتو آمد کن

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
به من اصلا جلوي اون تعارف نمي كنن اصلا منو نمي بينن اينش عادي شده برام جديدا كم محلي مي كنن و اخم و ...

مجبور نیستی که وقتی اون اونجاست نرو 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
چيكار كردي

تا پارسال خیلی باهام بدرفتاری میکردن و خیلی فرق میذاشتن تا یه روز سر بی احترامی مادرشوهرم که طبق معمول جواب سلامم رو نداد یه دعوای حسابی راه انداختم و گفتم پسرتون مال خودتون من مهریه مو میخوام بعدشم یه هفته قهر کردم و رفتم خونه مامانم و تا چند ماه باهاشون قطع رابط بودم تا خودشون اومدن به زور اشتی کردن الان دیگه بی احترامی نمیکنن ولی هنوزم گرم نیستن با من ولی خیلی بهتر شدن به قول اون دوستمون باید ازت حساب ببرن بگرد باید بفهمن کاراشون عواقب بدی داره

منم مث شمام

مدتی هست که دیگه خیلی عادی و سرد برخورد میکنم. احترام زیادی سوءتفاهم واسشون ایجاد میکنه که نکنه طرف نقطه ضعفی داره یا ارزشش کمتره..

بنظرم تو جمع فقط شوهرتو مخاطب قرار بده و به اونا اصلا اهمیت نده و توجه نکن

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2706