2726
عنوان

تبریک به عشق سابق

1469 بازدید | 17 پست

با یه نفر حدود 8 سال پیش  دوست بودم و خیلی با هم صمیمی شدیم و خیلی آدم خوبی بود بعد از چند ماه دیدم ک وجودمون  باعث آزار هم دیگست و فایده ای نداره توافق کردیم ک رابطه رو ادامه ندیم اما به هر بهانه ای تبریک عید و.... 2 3 بار در سال به هم پیام میدایدم.  اما با هم رابطه نداریم مداوم.... آخرین بار زمستان 97 بهش پیام دادم. چند روز پیش فهمیدم دفتر خونه زده و میخوام بهش تبریک بگم اما نمیدونم چی بگم... میخوام خلاصه و کوتاه بهش اس ام اس بزنم و تبریک بگم. خودم این تو ذهنم بود ک بگم :برابری ثبت با سندت مبارک.... چون مدتها دنبال زدن دفتر خونه بود از طرفی به کارشم میاد.... نظر بدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظرم هیچی نده..بزار هرکی بره می زندگی خودش..اینجوری راحتوتر میتونین واسه وجود یه نفر دیگه تو زندگی تون برنامه ریزی کنین

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                        تا دلم،باز دلم،باز دلم،دل بشود...

این جلف بازیها چیه دیگه. وقتی رابطه تموم شده یعنی کامل کات. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

دفتر اسناد زده يعني؟🤣پيام بده تورش كن 

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2706