2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بعد استفاده از قرص.من بلرداري خارج از رحمي شدم قرص رو خوردم و بدون اينكه بفهمم يه لوله رو از دست ...

چند دفعه قرص استفاده کردی تو؟

من فقد شک کردم اخه همسرم که مطمعن بود چیزی داخل واژن نریخته خودم خودسرانه خوردم

2728
نه عزیزم من چهارسال میخوردم ماهی یبار یا دوبار.اچ دی میخوردم.همه میگفتن ضرر داره نخوردم.اما با اولین ...

بدن هر كسي يه جوريه.من تو عمرم دوبار كلا خوردم اونم فاصله دو ماهه داشت نه اينكه دوبار تو يك ماه بارداري خارج از رحم شدم يه لولم هم تركيد و مثل سزارين عمل شدم.

جاريم خيلي ميخورد سالي چند بار الان ٤ساله باردار نميشه

ما ملت حسينيم
چند دفعه قرص استفاده کردی تو؟ من فقد شک کردم اخه همسرم که مطمعن بود چیزی داخل واژن نریخته خودم خودس ...

من تو ماه يه بار خوردم ولي دو ماه قبلش هم يه بار خورده بودم تو كل عمرم اين دو بار رو خوردم شانسم بار دوم باردار شده بودم اونم چي خارج از رحمي 

ما ملت حسينيم
ضرر نداره بعدها مشکلی ب وجود نمیاد؟ اخه من هنوز بچه دار نشدم فعلا نمیخام شرایطشو ندارم

قرص و امپول ميگن زير٣٥سال ميتونن بزنن ولي شما كه بچه نداري به نظر من كا ن دوم بهترين روشه.همون قرص و امپول هم باعث ناباروي ميشه.

ما ملت حسينيم
2738
اگر زير٣٥سال هستي آمپول بزن.

سلام من امپول زدم ۴۰ روز پیش الان لکبینی دارم 

امکان بارداری که نیست ؟

دنـیا اگهـ عـدالتـ داشتـ ،مـرد همـ بکارتـ داشتـ
بدنت شاید ضعیف بوده میگن تا ۶ قرص در سال مجازه 

نه نهايتش سه تا هست.ربطي به ضعيفي بدن نداره يكي از دلايل بارداري خارج ازرحمي قرصهاي ضد بارداري هستن.من بدنم كلا به همه چي زود واكنش نشون ميده مثلا من سالاول ازدواجم قرص ميخوردم ال دي بعدش خواستم باردار بشم نميشد اونوقت امپول و قرص استفاده كردم با يه دوره٧تا فوليكول بزرگ درست شد در صورتيكه كمتر كسي اينطوري ميشه.بدن با بدن فرق داره.

ما ملت حسينيم
2706