2726

سلام همسرم بالاي معقدش حالت كيست مويي شده الان ميگه بزرگ شده بكي ديگه هم انگار پايينش زده الان يك سال بيشتر نمياد بريم جراحي كنه به خاطر مشغله كاريش يادم دخترعموم اينجوري شده بود پماد زد سر باز كرذ اسم پماد يادش نيست كسي تجربه اي داره كمك كنيد الانم ماموريت كاري 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر نکنم پماد به درد بخوره اونو بلاخره باید عمل کنه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2728

روغن سیاه شنیدم خیلی خوبه

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

سلام من خاهرمم کیست داشت 

ببینین باید پودر موبر بگیرین از عطاری (داروخونه ن چون متفاوته)

بعد با آب خیلی گرم مخلوت خمیر مانند درست کنین و ده دیقه بزارین روی محل ،فقط دوبار استفاده جواب میده و سرباز میکنه

پماد سیاه که عطاری ها همون دوا سیاه میگن خیلی خوبه من خودم رو سینه ام کیست مویی داشتم خیلی شدید بود تا ۲ هفته مرتب میزدم و روش پنبه میذاشتم صبح ها میشستم دوباره میزدم تا فردا، قشنگ تخلیه میشد بعد ۲ هفته خوب خوب شد خداروشکر

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 

من بابام اینجوری بود 

خیلی درد کشید 

مادر بزرگم به خمیر درست کرد 

خمیره ترش فک کنم سرچ کنی بیاد چجوریه 

گذاشت رو کیست بعد از چند دقیقه ترکید دیگم در نیومد

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس
2706