2733
2734

سلام این تاپیک رو از طرف خواهر شوهرم میزنم الآنم پیشمه ببینم شما نظرتون چیه

ما شهرستان زندگی می کنیم از طریق آشنا با آقایی آشنا شده دو سال پیش که همسر اولش رو طلاق داده و یه پسر ۹ ساله داره دلیل طلاقش هم دخالت خانواده هاشون بوده و اینکه تو سن خیلی کم ازدواج کردن الان شش ساله طلاق گرفتن

آقا رئیس بخشی از صدا سیمای تهرانه دکترا اقتصاد داره و عضو هئیت علمی دانشگاه هستش 

دو روز پیش اومدن خواستگاری رسمی از تهران اومدن شهر ما

چیزی که ما دیدیم مادرش واقعا اهل دخالته این آقا هم تک پسره و با پدرش توی یه مجتمع زندگی می کنه و از صبح می‌ره سر کار تا نه شب که میرسه خونه و اگه قرار باشه ازدواج کنند خواهر شوهر من باید بره طبقه پائین مادرشوهر زندگی کنه و از پسر این آقا هم نگهداری کنه 

تا جایی که فهمیدیم تو خانواده این آقا مادر سالاریه

حالا که قضیه جدی شده خواهر شوهرم خیلی استرس پیدا کرده و می‌ترسه نظرتون خیلی واسش مهمه 

لطفا نظرتون رو بدین شما بودین با این شرایط جواب مثبت میدادین؟

ببخشید استارتر

بچه ها ی سوال 

میشه پیامک های گوشی ساده رو برای مدتی بست؟یعنی مث حالت پرواز دراد پیامکا نیاد ولی زنگ بخوره همچین چیزی میشه؟ خواهش ج بدین

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اگه خونشو کیلومتر ها دورتر می برد؛ روش فکر می کردم! 

متاسفانه مشکل اینه که اینکار رو نمی کنه چون شریکی با پدرش ساخته خونه رو سه واحدش برای این آقاست

و اینکه تک پسره مطمئنا هیچوقت جدا نمیشه

2706